sport

از میان دو مدافع مد نظر یحیی گل محمدی یک بازیکن جایگزین شجاع خلیل زاده خواهد شد.

جی پلاس، در حالی که چند روزی بیشتر تا پایان زمان نقل و انتقالات باقی نمانده است پرسپولیس همچنان به دنبال جایگزین برای شجاع خلیل زاده در خط دفاعی است. ایمان سلیمی که گزینه اول یحیی برای پیوستن به پرسپولیس بود با توجه به ماجرای دریافت رضایتنامه مشروظش از تراکتور برای پیوستن بهتیم خارجی از لیست خرید سرخها خارج شد.

همشهری نوشت: بعد از فسخ قرارداد شاهین طاهرخانی با استقلال حمید مطهری دستیار یحیی با آنالیز بازی های مدافع استقلال پیشنهاد جذب او را به یحیی داد که سرمربی پرسپولیس هم با این پیشنهاد موفقت کرد اما موضوع  اصلی در خصوص این انتقال مبلغ بالای درخواستی از طرف طاهرخانی است. در واقع رقم تمدید بالای او با استقلال که توسط سعادتمند به شکل عجیبی افزایش پیدا کرده بود حالا باعث شده تا این مدافع جوان برای پیوستن به تیم های لیگ برتری خواستار قراردادی در سطح استقلال باشد.

هرچند گفته می شود طاهرخانی برای پیوستن به پرسپولیس تخفیف ویژه ای قائل شده است.

دیگر گزینه مد نظر پرسپولیس علیرضا آرتا، مدافع ۲۳ ساله سابق باشگاه فوتبال مس کرمان است که با عقد قرادادی به گل‌گهرسیرجان پیوسته است. آرتا سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شود اما پرسپولیس باید رضایتامه این بازیکن را از گل گهر دریافت کند. آرتا پیش از پیوستن به گل گهر هم مورد توجه یحیی بود. او بعد از انتقال به تیم سیرجانی گفته بود «با پرسپولیس و یحیی‌گل‌محمدی صحبت کردم و به این تیم نزدیک بودم اما به هرحال این انتقال رخ نداد. چندسال پیش هم برانکو به من پیشنهاد داده بود.»

علیرضا آرتا

باشگاه پرسپولیس در حال پیش بردن موازی مذاکره با این دو بازیکن است و در صورتی که رقم نهایی توافق با هر کدام مورد موافقت مدیران باشگاه قرار بگیرد جایگزین شجاع فردا سرخپوش خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481744
ارسال نظر

موضوعات داغ