sport

ساموئل اتوئو مهاجم کامرونی سابق بارسلونا سکوتش را در مورد سانحه رانندگی اخیر در کامرون شکست.

جی پلاس، اتوئو تصادف شدیدی با یک اتوبوس در منطقه انکونگسامبا داشت. اتوئو با یک ضربه نه چندان شدید در سرش مواجه شد اما به هیچ وجه شرایط وی وخیم نشده بود. او حالا در پیامی اینستاگرامی از  خداوند تشکر کرده که این مصدومیت به او صدمه ای نرسانده است.

فوتبالی نوشت: بازیکن اسبق رئال مادرید و بارسلونا در زمان این حادثه در زمان بازگشت از مراسم ازدواج برادر کوچکش بود. وی نوشته است:" پیوند مقدس برادر کوچک و عزیزم اولیدر کاجی و همسر عزیزش (که از آنها متشکرم و برایشان آرزوی خوشبختی را دارم) برای من فرصتی بود تا احساسات زیادی را درک کنم و باعث افتخار بود که به شرق کشورم کامرون رفتم و لحظات بی نظیری را تجربه کردم. در مسیر بازگشت، با یک تصادف رانندگی ناخوشایند مواجه شدم که تقریبا باعث شد تا رقص های روز قبلش را فراموش کنم. اما می خواهم خیال شما را راحت کنم، حالم خوب است. ممنون از خداوند که به شکل معجزه آسایی بدون صدمه از این حادثه خارج شدم. از پیام های پرشمار شما بسیار تشکر می کنم."

بسیاری از هواداران با توجه به تصاویر منتشر شده از خودروی اتوئو نگران بودند که او دچار صدمات شدیدی شده باشد اما خوشبختانه مشکلی برای وی ایجاد نشده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481207
ارسال نظر

موضوعات داغ