sport

تیم فوتبال استقلال با تقسیم شدن به ۲ گروه مختلف در یک مصاف درون تیمی به تساوی یک بر یک دست یافتند.

جی پلاس، با نظر محمود فکری بازیکنان استقلال امروز در مصافی درون تیمی و در قالب دو تیم زرد و آبی به میدان رفتند. پیش از آغاز این بازی از بازیکنان استقلال تست کرونا گرفته شد.

ایسنا نوشت؛‌ تیم الف که با لباس آبی به میدان رفته بود با ترکیب علیرضا انصاری، سالار هراتی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، احمد موسوی، محمد عابدی و ارسلان مطهری وارد زمین شد و تیم ب که کاور زرد بر تن داشت با ترکیب سید حسین حسینی، آرش داجلیری، محمدحسین مردامند، شاهین طاهرخانی، متین کریم‌زاده، داریوش شجاعیان، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین خدامرادی، بابک مرادی، فردین رابط و سجاد آقایی به میدان رفت.

این بازی که در دو نیمه‌ی ۳۵ دقیقه‌ای برگزار شد، با گل دقیقه ۱۱ تیم زرد همراه بود. سجاد آقایی بعد از فرار به داخل محوطه جریمه تیم آبی، در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان قرار گرفت و موفق شد تیمش را پیش بیاندازد.

در نیمه دوم و در دقیقه ۲۸ تیم آبی صاحب یک ضربه پنالتی شد و این ضربه را فرشید باقری به گل تبدیل کرد تا بازی به تساوی یک بر یک کشیده شود.

در ادامه تلاش دو تیم برای زدن گل بیشتر ثمری نداشت تا این بازی با تساوی یک بر یک پایان یابد.

در این بازی احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در محل برگزاری بازی درون تیمی آبی‌ها حاضر شد و دقایقی با محمود فکری سرمربی استقلال هم صحبت کرد. همچنین  علیرضا نیکبخت واحدی هم با حضور در محل برگزاری مصاف درون تیمی آبی‌ها، این بازی را از نزدیک تماشا کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1476721 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ