sport

لیگ ملت‌های اروپا؛

رویارویی تیم‌های فرانسه و پرتغال در لیگ ملت‌های اروپا با تساوی به پایان رسید.

جی پلاس،‌ دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ ملت‌های اروپا یکشنبه شب با 10 دیدار به پایان رسید که در مهمترین بازی، فرانسه و پرتغال در ورزشگاه استاد دو فرانس به تساوی بدون گل رسیدند. پرتغال و فرانسه با هفت امتیاز و به ترتیب تفاضل گل، در جایگاه‌های اول و دوم جدول گروه سوم لیگ A قرار دارند.

ایتالیا هم در لهستان مقابل یاران روبرت لواندوفسکی به تساوی صفر - صفر رضایت داد تا شاگردان روبرتو مانچینی با پنج امتیاز در صدر جدول گروه اول لیگ A باقی بمانند. لهستان هم در رتبه سوم این گروه ایستاده است.

یکشنبه شب همچنین ایسلند با متحمل شدن شکست 3 بر صفر مقابل دانمارک، در انتهای جدول گروه دوم لیگ A ایستاد و دانمارک هم در رتبه سوم جدول جای گرفت. ایرلند شمالی نیز در خانه خود با یک گل مقابل اتریش شکست خورد تا اتریش به صدر جدول گروه اول لیگ B صعود کند و ایرلند شمالی در قعر جدول بایستد.

روسیه هم با تساوی یک - یک مقابل ترکیه در صدر جدول گروه سوم لیگ B باقی ماند و مجارستان با وجود پیروزی یک بر صفر در خانه صربستان، همچنان در رتبه دوم جدول این گروه حضور دارد.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه دوم لیگ B اسکاتلند با برتری یک بر صفر مقابل اسلواکی، به صدر جدول رسید و اسلواکی در قعر جدول ماندنی شد. جمهوری چک هم با شکست 2 بر یک رژیم اشغالگر قدس در رتبه دوم جدول جای گرفت.

در گروه سوم لیگ C نیز یونان موفق شد مولداوی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و به صدر جدول برسد. اسلوونی هم با پیروزی یک بر صفر در خانه کوزوو، جایگاه دوم جدول این گروه را به خود اختصاص داد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1476074
ارسال نظر

موضوعات داغ