life

با وسایل کهنه کودکتان می توانید اسباب بازی های به درد بخور و بامزه تهیه کنید، به این صورت او هم یاد میگیرد که از هر چیزی بهترین استفاده کند، و مدتی را نیز سرگرم خواهد بود.

جی پلاس، وقتی با وسایل کهنه فرزندانتان یک وسیله یا اسباب بازی به درد بخور یا بامزه می سازید٬ او هم یاد می گیرد از هر چیزی بهترین استفاده را بکند. این خرگوش های کوچک و بانمک با لنگه های جوراب تهیه می شوند.

 

وسایل لازم

* جوراب

* نخ مشکی و نخ رنگ جوراب

* سوزن

* قیچی

* مداد رنگی صورتی

* روبان باریک

مراحل ساخت

تابناک نوشت: 1.لنگه جوراب را بر عکس می کنیم و از نوک پنجه تا نرسیده به پاشنه جوراب را از وسط با قیچی می بریم. دو تکه باریک به وجود می آید که قرار است گوش های خرگوش باشند. دور آنها را با نخ همرنگ جوراب می دوزیم. 

عروسک جورابی

جوراب را بعد از اینکه گوش های خرگوش دوخته شد٬ بر عکس می کنیم تا به حالت اولیه در بیاید و روی جوراب نمایان شود. سپس داخل آن را پر از پنبه می کنیم.

عروسک جورابی

3.ساق جوراب را تا جایی که لازم داریم نگه می داریم و بقیه را می بریم. هر چه ساق جوراب بلندتر باشد٬ خرگوش ما قد بلند تر می شود. سپس مطابق شکل های بالا٬ انتهای ساق جوراب را می دوزیم.

عروسک جورابی

4.در آخر٬ نخ باقیمانده از دوختن را ٬ درون خود عروسک مان پنهان می کنیم.

عروسک جورابی

5.پایین گوش های خرگوش عروسکی را  می دوزیم تا بهتر و بانمک تر بایستند.

عروسک جورابی

6.چشم ها و دماغ عروسک کوچکمان را با نخ مشکی می دوزیم.

عروسک جورابی

7.با مداد صورتی برای خرگوش عروسکی کوچکمان لپ صورتی می کشیم.

عروسک جورابی

8. می توانید با روبان یا گوله پشمی دور گوش های خرگوش تان را تزیین کنید. این خرگوش های کوچولو برای تزیین اتاق کودک فوق العاده اند!

 


 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1475917 منبع: تابناک
ارسال نظر

موضوعات داغ