sport

سرمربی الهلال عربستان در جدید مصاحبه اتهام بزرگی به کنفدراسیون فوتبال آسیا زد و حذف خودشان در لیگ قهرمانان را عمدی دانست.

جی پلاس؛‌ به نقل از سایت «سعودی لیگ»، زارفان لوچسکیو، سرمربی الهلال در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرد همچنان از کنار گذاشتن تیم از لیگ قهرمانان آسیا 2020 ناراحت است و اشاره کرد AFC عمدا الهلال را حذف کرد تا تیک های دیگر کارشان راحت شود.

فارس نوشت؛ لوچسکیو در مصاحبه خود، گفت: تیم از لیگ قهرمانان آسیا کنار نرفت بلکه ما را از این رقابت ها کنار گذاشتند درحالیکه صدرنشین گروهمان بودیم. برخی ها با این کار خواستند تا راه برای تیم های دیگر باز شود و کارشان در ادامه مسابقات راحت شود.

وی افزود: ما به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کردیم و زمان کافی برای برگزاری ادامه مسابقات وجود داشت. در آن طرف در منطقه شرف تیم های چین، استرالیا و ژاپن هنوز هیچ بازی انجام ندادند. آنچه که برای ما اتفاق افتاد ظلم بزرگی بود و عمدا ما را کنار گذاشتند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا الهلال را در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل شباب الاهلی دبی به دلیل نرسیدن تعداد بازیکنان به حدنصاب مسابقه از این رقابت ها کنار گذاشت. 25 بازیکن الهلال در آن زمان به کرونا مبتلا شده بودند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1475198 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ