sport

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا به سهمیه قاره کهن در جام باشگاه های جهان 2021 واکنش نشان داد.

جی پلاس، پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 مقابل النصر عربستان به پیروزی رسید و به فینال این رقابت ها راه یافت. بعد از راه یابی پرسپولیس به فینال بحث های زیادی درباره حضور پرسپولیس در جام باشگاه های جهان 2021 مطرح شد. چون برخی رسانه ها اعلام کردند که در قانون جدید فینالیست های لیگ قهرمانان آسیا 2020 سهمیه مستقیم حضور در جام باشگاه های جهان 2021 را می گیرند.

فارس نوشت؛ در همین راستا داتو دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره آینده میزبانی جام باشگاه های جهان 2021 در چین و زمان اعلام رسمی سهمیه آسیا برای حضور در این رقابت ها در مصاحبه با خبرگزاری آلمان، گفت: زمان جام باشگاه های جهان 2021 هنوز مشخص نیست و تاکنون درباره سهمیه ها چیزی رسمی اعلام نشده است.

همچنین داتو درباره اینکه زمان جدید مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر که ماه گذشته برای دومین بار به تعویق افتاد و به دلیل کرونا به سال 2021 موکول شد، گفت: واقعا این یک مشکل واقعی است. مخصوصا اینکه وضعیت بحرانی کرونا ادامه دارد. ما در این وضعیت تنها به حرف های مسئولان بهداشت جهانی توجه می کنیم. ما تمام وضعیت را از نزدیک بررسی می کنیم. احتمال دارد این بازی ها در ابتدای  سال 2021 برگزار شود و باید تلاش کنیم این زمان تغییر نکند.

همچنین دبیرکل AFC درباره میزبانی ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 در منطقه شرق گفت: کنفدراسیون فوتبال آیا بزودی میزبان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در شرق را مشخص می کند. در مراحل پایانی انتخاب میزبان هستیم و بزودی اعلام می کنیم.

روز گذشته در این زمینه خبرگزاری کره جنوبی از میزبانی مالزی در این رقابت ها خبر داده بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1475150 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ