sport

عیسی آل‌کثیر در خصوص گلزنی با پیراهن پرسپولیس گفت: اصلا روی هوا هستم و هنوز از برادرزاده ام تشکر نکرده ام.

جی پلاس، عیسی آل کثیر، بازیکن تیم پرسپولیس پس از صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت به ایران گفت: واقعا لحظه‌ محرومیت برای من بسیار سخت بود. شما فکر کنید خود را برای بازی آماده می‌کنید بعد این اتفاق می‌افتد و واقعا بسیار برای من این اتفاق سخت بود. شاید حکمتی بود که تیم انگیزه و انرژی بگیرد و باعث برد ما شد.

او درباره هماهنگ شدن با ترکیب سرخ‌پوشان گفت: استقبال بازیکنان بود که ما توانستیم هم از نظر اخلاقی و روحی هماهنگ شویم. بزرگان تیم تاثیر گذاشتند و من از آن‌ها تشکر می‌کنم که باعث این اتفاق شدند و توانستیم‌ نتیجه برای تیم شد.

آل‌کثیر درباره گلزنی با پیراهن پرسپولیس گفت: اصلا روی هوا هستم و هنوز از برادرزاده ام تشکر نکرده ام.

او اضافه کرد: من سال‌ها است به خاطر شادی دل این بچه‌ این شادی را انجام می‌دهم اما این اتفاق افتاد آدم نمی‌داند چه بگوید. اما جواب این اتفاق را تمام بازیکنان ما و ملت ایران دادند. دم هم‌شان گرم و دست‌شان درد نکند. آن کار (صدور رأی محرومیت) باعث شد ما بیشتر انرژی بگیریم. النصر که هیچ اگر ده تیم دیگر هم بود ما می‌بردیم. می‌شود همه چیز را با پول خرید جز غیرت و تعصب.

وی در مورد اینکه بعد از گلزنی مهدی عبدی چه احساسی داشتید، گفت: با انگشت شکسته‌ پایم 5 متر به هوا پریدم آنقدر که خوشحال شدم. مهدی هم بعد از گلزنی دنبال پیراهن من می‌گشت. 10-20 دقیقه اول را ندیدم اصلا نمی‌دانم کجا هستم و چه اتفاقی قرار است بیفتد. ذهنم اصلا برای خودم نبود دوست داشتم بخوابم و یکی دو روز بگذرد و بلند شوم ببینم تیمم برده است. خدا را شکر توانستیم در آن بازی پیروز شویم و این شادی را به دل مردم هدیه بدهیم. اینقدر که برای خوشحالی مردم خوشحال شدم برای فینالیست شدن خودمان هم خوشحال شدم.

آل‌کثیر افزود: ما کلیپ‌های شادی مردم را می‌دیدیم که به خاطر پیروزی ما از خانه‌ها بیرون آمدند. تا 5 صبح خوشحال بودم اینقدر انرژی گرفته بودم و ذوق‌زده شده بودم که مردم خوشحال شدم این یک کار کوچولو از سمت ما بود. امیدواریم در آینده بتوانیم باز هم از این شادی‌ها برای مردم بیاوریم.

وی در مورد اینکه برای شادی گل جدید چه کاری خواهد کرد و گفت:‌ان‌شاءالله ببخشندمان خوشحالی جدید هم خواهیم کرد. 

آل‌کثیر در مورد اینکه بهتر است از این پس چشمانت را برای شادی پس از گل باز نگه دارید خندید و چیزی نگفت.

وی در مورد گلی که عبدی زد و شبیه گل‌های خودش بود، گفت: این بازی تمام ملت ایران بود. همه بازیکنان هم قسم شدند. خیلی اذیت شدیم. اصلا تا حالا چنین اتفاقی (محرومیتم) را ندیده بودم و نشنیدم که 5 دقیقه قبل از جلسه فنی بگویند، محرومم.

وی در مورد اینکه می‌تواند برای فینال بخشیده شود، گفت: ان‌شاء‌الله. 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474609 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ