sport

مربی تیم پرسپولیس گفت: از روز اولی که به قطر رفتیم گل محمدی و کادرفنی به بازیکنان گفت: باید بزرگ فکر کنیم و از روز اول به فینال لیگ قهرمانان فکر می‌کردیم.

جی پلاس، حمید مطهری بعد از بازگشت تیم پرسپولیس از قطر در مورد اینکه سرخپوشان بدون گل خورده در جریان بازی فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شدند، گفت:  واقعا برای این تیم زحمت کشیده شد، با وجود تلاش و زحمت مربیان قبلی برای این تیم، کادرفنی کنونی هم برای این تیم زحمت کشید. بازیکنان فوق العاده کار کردند و با دل و جان کار کردند و برای هر بازی هم طراحی و برنامه خاصی داشتیم و خوشحالیم که دل مردم شریف ما واقعا شاد شد.

فارس نوشت: وی در مورد اینکه پیش بینی اش از فینال چیست، گفت: فینال پلن های خودمان را داریم و باید ببینیم تا دو ماه آینده چه پیش خواهد آمد.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه پرونده به ضرر تیم شما تمام نمی شود، گفت: همیشه سعی کنید خوش بین باشید.

مطهری در مورد محرومیت آل کثیر که قبل از مسابقه گفت: ما مربیان همیشه با چنین چالش هایی روبه رو هستیم و خدا را شکر که کادر فنی توانست این مساله را مدیریت کند

مربی پرسپولیس در مورد اینکه تصور می‌کردند فینالیست شوند، عنوان کرد: چرا که نه روز اولی که به قطر آمدیم گل محمدی و کادرفنی به بازیکنان  گفت باید بزرگ فکر کنیم و از روز اول به فینال لیگ قهرمانان فکر می‌کردیم.

داوود فنایی در مراسم بازگشت تیم پرسپولیس بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به مدم ایران و هواداران پرسپولیس تبریک می گویم که این پیروزی کسب شد.

وی در خصوص اینکه آیا قبل از بازی ها تمرین پنالتی انجام داده بودند یا خیر عنوان کرد: بله، همان زمان که وارد بازی های حذفی شدیم پنالتی کار کردیم و خدا را شکر که نمره قبولی گرفتیم.

مربی گلرهای پرسپولیس در خصوص عملکرد حامد لک گفت: او صد در صد نمره قبولی گرفت.در این مورد بعدا صحبت می کنم ولی اجازه بدهید بعدا در این مورد حرف بزنم چون فعلا وقت خوشحالی است.

فنایی در خصوص حضور کادر فنی ایرانی در پرسپولیس و کسب موفقیت گفت: کار برای قهرمانی سخت است. البته باید ببینیم به کدام تیم می خوریم. صحبت زیاد است ولی الان وقت زدن حرف نیست.

وی در خصوص اینکه بحث مشکلات مالی مطرح است یا خیر گفت: خداراشکر تا الان همه چیز خوب بوده ولی وقت هست در خصوص موارد مختلف صحبت شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474607 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ