sport

بازیکن پرسپولیس گفت: خلیل‌زاده: برای فینالیست آسیا زشت است بازیکنانش دنبال پول باشند​ تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده، زشت است بازیکنانش دنبال پولشان باشند. به گزارش ایرنا، «شجاع خلیل‌زاده» در گفت‌وگویی اظهار داشت: امیدوارم با رفتن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا هواداران این تیم خوشحال شده باشند. وی افزود: مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اوضاع خوب است اما چنین چیزی واقعیت ندارد و شرایط تیم خوب نیست. بازیکن پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه بازیکنان تیم مشکلات مالی دارند و این مشکلات هنوز حل نشده است و ادامه دارد. خلیل‌زاده در پایان گفت: تا این لحظه درباره این مشکلات حرف نزدیم و همه فکر و ذ‎هنمان را معطوف به حضوری پر قدرت در لیگ قهرمان آسیا کردیم تا به موفقیت برسیم که این اتفاق هم افتاد.

جی پلاس، «شجاع خلیل‌زاده» در گفت‌وگویی اظهار داشت: امیدوارم با رفتن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا هواداران این تیم خوشحال شده باشند.

ایرنا نوشت: وی افزود: مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اوضاع خوب است اما چنین چیزی واقعیت ندارد و شرایط تیم خوب نیست.

بازیکن پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه بازیکنان تیم مشکلات مالی دارند و این مشکلات هنوز حل نشده است و ادامه دارد.

خلیل‌زاده در پایان گفت: تا این لحظه درباره این مشکلات حرف نزدیم و همه فکر و ذ‎هنمان را معطوف به حضوری پر قدرت در لیگ قهرمان آسیا کردیم تا به موفقیت برسیم که این اتفاق هم افتاد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474594 منبع: ایرنا
ارسال نظر

موضوعات داغ