life

احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: فیلم «کیارستمی و عصای گمشده» اثر خوب و دیدنی بود که می توان نکات بسیاری را از نوع دیدگاه کیارستمی به مقوله آموزش، یاد گرفت.

به گزارش جی پلاس؛ به نقل از ایرنا، احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران معتقد است عباس کیارستمی از جمله فیلمسازان در سینمای ایران است که با آثار تولیدی و نوشتاری که از خود به جای گذاشت، نوع دیگر نگریستن به دنیا و تفاوت دیدگاه را به مخاطب خود آموخت.

احمد مسجد جامعی، در آیین رونمایی از فیلم «کیارستمی و عصای گمشده» با بیان این مطلب درباره فیلم، گفت: این فیلم نگاه کلی و متفاوت کیارستمی به آموزش را نشان می داد. اما از دل این نگاه می توان به نکات بسیاری از جمله قائل بودن به تفاوت نگاه در زندگی رسید که این تفاوت نگاه های مختلف در حوزه هایی چون تحصیل، پژوهش و یا حتی شهرسازی را شامل می شد.

وی ادامه داد: به اعتقاد من این فیلم توانست نوع دیگری از دیدگاه او به زندگی را به مخاطب نشان دهد و با دیدن این فیلم بیش از همیشه افسوس از دست دادن فیلمسازی چون کیارستمی را خوردم. به اعتقاد من همه سینماگران جای خود را در سینما دارند اما کیارستمی انسانی صاحب نظر بود و با تماشای آثاری که از خود به جای گذاشت می توان زندگی را به گونه دیگری به نظاره نشست.

وی گفت: فیلم «کیارستمی و عصای گمشده» اثر خوب و دیدنی بود که می توان نکات بسیاری را از نوع دیدگاه کیارستمی به مقوله آموزش، یاد گرفت. 

فیلم «کیارستمی و عصای گمشده» به کارگردانی محمودثانی، تهیه کنندگی بهروز نشان تهیه و تولید شده و در سینمای «هنر و تجربه» در حال اکران است و مدیریت روابط عمومی و مشاور رسانه ای این فیلم را پریسا ساسانی به عهده دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1472507
ارسال نظر

موضوعات داغ