life

بعد از هفته ها سکون، طلا یک صعود بزرگ را آغاز کرده است و همین امر باعث نگرانی سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در طلا شده است.

جی پلاس، طلا پس از هفته ها سکون شروع به یک صعود بزرگ کرده است و قیمت آن در حال بالا رفتن می باشد. این موضوع باعث شده تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در طلا نگران باشند.

 

سرمایه گذاران نگران سقوط طلا هستند

سایت طلا نوشت: طلا پس از هفته ها سکون شروع به یک صعود بزرگ کرده است و قیمت آن در حال بالا رفتن می باشد. این موضوع باعث شده تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در طلا نگران باشند.

البته مهم ترین دلیل برای نگران بودن سرمایه گذاران در حال حاضر را می توان جلسه پیش روی فدرال رزرو دانست که در روز آینده اتفاق خواهد افتاد.

از روز سخنرانی جروم پاول رئیس فدرال رزرو در روز های پیش که درباره تورم و نرخ بهره در آینده صحبت کرد هیچ جزئیاتی منتشر نشده است و فردا این اتفاق خواهد افتاد.

هرچند همه ما می دانیم که قرار است در آینده تورمی متوسط را - طبق گفته جروم پاول - تجربه کنیم اما معمولا جزئیات می توانند باعث تغییرات قابل ملاحظه ای شوند.

جزئیات این موضوع احساسات ماه آینده بازار را شکل خواهد داد چراکه رئیس فدرال رزرو جروم پاول و دیگر اعضای آن وضوح بیشتری به سیاست های خود برای آینده خواهد داد.

نمودار

در حال حاضر مهم ترین چیزی که از آن اطلاع داریم این است که نمودار های طلا به شکل بالاقوه یک حرکت صعودی را نشان می دهند که به نظر ادامه خواهد داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1470236 منبع: سایت طلا
ارسال نظر

موضوعات داغ