sport

آنتونی استوکس مهاجم سابق پرسپولیس که بعد از سه چهار بازی این تیم را قال گذاشت و به بهانه شیوع کرونا به ایران برنگشت مرزهای دریدگی و پررویی را هزاران کیلومتر جابجا کرده است. او در آخرین مصاحبه‌اش ابراز امیدواری کرده پرسپولیس مدال قهرمانی لیگ را برای او هم بفرستد!

جی پلاس، استوکس در ارتباط با جدایی خود از تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته، اظهار داشت: من هرگز قصد جدایی نداشتم، چون در پرسپولیس شرایط خوبی داشتم. بعد از آنکه در دبی از سرمربی تیم اجازه گرفتم که چند روز در آنجا بمانم به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستم بازگردم و به تمرینات اضافه شوم. هرگز نمی‌خواستم پرسپولیس را تنها بگذارم، اما کرونا به من اجازه نداد که در تمرینات تیم شرکت کنم.

خبرورزشی نوشت: وی در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از او، تصریح کرد: فیفا قطعاً درک خواهد کرد که چرا من به ایران بازنگشتم. این مسئولان باشگاه پرسپولیس بودند که تصمیم گرفتند قرارداد من را یک طرفه فسخ کنند. کرونا شرایط خاصی را به وجود آورد و بعید می‌دانم که فیفا در این شرایط استثنایی من را جریمه کند.

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون قهرمانی این تیم در لیگ برتر، افزود: من می‌دانستم پرسپولیس در پایان فصل قهرمان می‌شود. پرسپولیس سطحی بالاتر از آسیا دارد و می‌تواند سال‌های متوالی مثل یوونتوس قهرمان شود.

استوکس در مورد نام بردن از او در جشن قهرمانی پرسپولیس، گفت: خیلی خوشحالم که در جشن قهرمانی پرسپولیس از من هم نام برده شد. امیدوارم مسئولان پرسپولیس مدال قهرمانی تیم را هم به من برسانند.

وی در پایان درباره شرایط آینده خاطرنشان کرد: امیدوارم روزی بتوانم دوباره برای پرسپولیس بازی کنم. می‌خواهم مدال قهرمانی را به من برسانند تا خاطره خوبی از این تیم و ایران داشته باشم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1469292 منبع: خبر ورزشی
ارسال نظر

موضوعات داغ