sport

مراسم افتتاحیه نشست تخصصی مربیان بدنساز تیم‌های ملی بانوان که در تاریخ 23 شهریور‌ماه 1399 و توسط گروه فیزیولوژی ورزش کاربردی آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد، با حضور مدیران ارشد کمیته ملی المپیک و رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

جی پلاس، مخاطبین این نشست یک روزه که با هدف بروزرسانی دانش مربیان بدنساز در حوزه طراحی تمرینات قدرتی و توانی، استقامتی و سرعتی برای ورزشکاران زن نخبه برگزار می‌شود را مربیان بدنساز تیم‌های ملی بانوان (با حضور بیش از 50 مربی از 30 فدراسیون ورزشی) تشکیل می‌دهند.
 
سرفصل مباحثی که در این نشست به آن پرداخته خواهد شد به شرح زیر است:
 
نقش و جایگاه مربیان بدنساز زن در توسعه ورزش قهرمانی (دکتر رضا قراخانلو)، ارائه گزارشی از وضعیت موجود مربیان بدنساز تیم‌های ملی بانوان (مریم ربانی)، ملاحظات تمرینی در طراحی تمرینات استقامتی برای ورزشکاران زن نخبه (دکتر رعنا فیاض میلانی)، ملاحظات تمرینی در طراحی تمرینات قدرتی و توانی برای ورزشکاران زن نخبه (دکتر پدیده بلوری زاده) و ملاحظات تمرینی در طراحی تمرینات سرعتی (ساناز مجتبوی).
 
فراخوان برگزاری این نشست به فدراسیون‌های ورزشی ارسال و اسامی شرکت‌کنندگان صرفاً از طریق فدراسیون‌های مربوطه به آکادمی ملی المپیک اعلام می‌شوند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468954
ارسال نظر

موضوعات داغ