sport

11 بازیکن تیم باشگاه گل گهر قراردادشان با این تیم را تمدید کردند.

جی پلاس، تیم گل‌گهر با نظر امیرقلعه‌نویی محمدمیری، علیرضا علیزاده و علی اصغر عاشوری را به عنوان بازیکنان ورودی در فصل جدید فوتبال ایران جذب کرد.

فارس نوشت: از طرفی یوسف وکیا، مهردادبشاگردی، حسام پورهاشم، علی قربانخانی، رضا محمودآبادی، مهران گلزاری، امین پورعلی، رضاعلیاری، یونس شاکری، سجادآشوری، بهنام برزای، بازیکنانی هستند که قرادادشان را با تیم سیرجانی تمدید کردند تا در لیگ بیستم نیز برای این تیم توپ بزنند.

در این بین یونس شاکری که به عنوان بازیکن قرضی برای نیم فصل به گل‌گهر آمده بود با گرفتن رضایتنامه از باشگاه شهرخودرو قراردادش را به صورت دائمی با تیم سیرجان تمدید کرد.

علیرضا ابراهیمی، میلاد کمندانی، پیمان رنجبری و احمدرضا زنده‌روح بازیکنانی هستند که با گل‌گهر قرارداد دارند و مشکلی برای ادامه همکاری آن‌ها نیست.

احمدموسوی مدافع راست گل‌گهر که قراردادش به اتمام رسیده، چند پیشنهاد لیگ برتری دارد و حتی شب گذشته نیز با مدیران استقلال مذاکره کرد. با این حال مدیران باشگاه گل‌گهر مشغول مذاکره با این بازیکن هستند تا او را در سیرجان حفظ کنند.

ضمن اینکه گادوین منشا نیز وضعیتی مشابه موسوی دارد. این مهاجم نیجریه‌ای که گفته می‌شود مورد توجه امیرقلعه‌نویی قرار دارد، قراردادش با گل‌گهر به اتمام رسیده و در حال حاضر نیز خارج از کشور اقامت دارد. به همین خاطر باشگاه گل‌گهر مذاکراتی را با این بازیکن برای تمدید قراردادش انجام داده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468836 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ