jamee

سردار رحیمی اقدامات نیروی انتظامی در امر مبارزه با موادمخدر و جمع آوری معتادان متجاهر را تشریح کرد.

جی پلاس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: امروز دومین همایش پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت را برگزار کردیم.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت، وی افزود: یکی از اولویت‌های خاص و مهم ما، مبارزه سخت و بی امان با مواد مخدر است و این موضوع با جدیت پیگیری می‌شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در ۵ ماهه گذشته بالغ بر ۱۳ تن موادمخدر کشف کردیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۰ درصد رشد داشته است.

سردار رحیمی با بیان اینکه با انواع موادمخدر نو پدید رو به رو هستیم، گفت: همکاران ما در پلیس مبارزه با موادمخدر باید با شیوه‌ها و شگرد‌های تولید و واردات این مواد جدید مبارزه کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه در این همایش قرار شده آموزش‌های لازم داده شود، گفت: قرار شده از نقاط آلوده تهران مانند جاجرود، شوش، مولوی، هرندی و ... شناسایی جدیدی داشته باشیم و همکاری سایر سازمان‌ها نیز در کنار پلیس نیاز است.

وی افزود: ما هم در بحث برخورد با معتادان متجاهر و قاچاقچیان اقدامات خوبی را انجام دادیم و پلیس امروز با برنامه ریزی منسجم در ۴ بخش فعالیت خود را دنبال می‌کند.

سردار رحیمی بیان کرد: مبارزه با قاچاقچیان عمده و خرد و برخورد با معتادان متجاهر از جمله فعالیت‌های پلیس است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: امروز در رابطه با فضای مجازی دستور ویژه‌ای داده‌ایم، چراکه با وقاهت تمام مواد را خرید و فروش می‌کنند.

وی با بیان اینکه مبارزه جدی و هدفمند با قاچاقچیان ادامه دارد و دنبال می‌شود، گفت: از این به بعد با توجه به صحبت‌های ریاست قوه قضاییه مبنی بر اینکه معتادان متجاهر مجرم هستند، با این افراد هم برخورد می‌کنیم.

سردار رحیمی بیان کرد: فردا هم جلسه‌ای در شوش، مولوی و هرندی داریم و درباره تغییر فضای شهری و ... تصمیم گیری می‌شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: از سازمان‌های دیگر هم برای جلسه فردا دعوت شده است، چراکه مبارزه با موادمخدر نیاز به اراده جمعی دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468586 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ