sport

ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

گروه ورزشی جی پلاس، در ادامه بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر، ذوب آهن در دیداری خانگی، با تساوی یک بر یک مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد و نتوانست از انتهای جدول جدا شود. شاگردان لوکا بوناچیچ با اخراج محمد نژاد محمدی در دقیقه 87، دقایقی با یک یار کمتر برابر تیم تارتار بازی کردند که گلی در بر نداشت.

در دقیقه 26 با یک پاس بلند، پشت خط دفاعی و در موقعیتی مشکوک به آفساید، توپ به حسین ابراهیمی رسید. این بازیکن پس از اینکه چند متری را پا به توپ طی کرد، با یک ضربه زیبای بیرون پا دروازه یوسف بهزادی را باز کرد.

در دقیقه 50 چند پاسکاری خوب از ذوبی ها در عمق خط دفاعی و در فضایی خوب احسان پهلوان را راه انداخت. این بازیکن که از تکنیکی بالا برخودار است، با چند تو سر توپ، موقعیت شوتزنی برای خود فراهم کرد و به توپ ضربه زد ولی فرعباسی توپ را گرفت. در برگشت توپ به مارکوویچ رسید ولی ضربه این بازیکن بار دیگر توسط دفاع و دروازه بان نفت مسجد سلیمان به تیرک دورتر رفت و اینبار مسعود ابراهیم زاده مدافع پیش کشیده ذوب آهن با یک ضربه بغل پا خیال ذوبی ها را راحت کرد و گل تساوی را ثبت کرد.

با این تساوی، ذوب آهن 26 امتیازی شد و موقتا به رده یازدهم صعود کرد ولی همچنان خطر تیم های تعقیب کننده را احساس می کند. نفت مسجد سلیمان نیز با 34 امتیاز در رده هشتم جا خوش کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1460295
ارسال نظر

موضوعات داغ