sport

مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: می‌خواهیم به بالای جدول برویم و در رتبه دوم قرار بگیریم و سعی می‌کنیم سه امتیاز دیدار با پیکان را بگیریم.

جی پلاس، علیرضا پژمان مربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان که قرار است فردا (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه نشست خبری همزمان با تمرین تیم تراکتور بود، ساکت الهامی عذرخواهی کرد و در نشست شرکت نکرد.

وی ادامه داد: بازی فردا یک بازی سخت و مشکلی است، چون می‌خواهیم به بالای جدول برویم و در رتبه دوم قرار بگیریم و سعی می‌کنیم سه امتیاز را بگیریم. از طرف دیگر تیم پیکان به دنبال فرار از سقوط است و به همین دلیلی بازی سختی خواهد بود. انشاالله که بتوانیم از بازی فردا سربلند بیرون بیاییم و سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره مصاحبه‌های قبلی ساکت الهامی مبنی بر تعیین شیوه بازی تراکتور با توجه به شرایط جدول و اینکه ممکن است پیکان برای فرار از انتهاب جدول دست به یک بازی انتحاری بزند، عنوان کرد: ما یک هفته است که برای این بازی تمرین کرده‌ایم و نقاط قوت و ضعف این حریف را به بازیکنان گوشزد کردیم. این یک بازی خانگی برای ما است و سعی می کنیم سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم، چون برای‌مان حیاتی است. ما روند بازی همیشگی خود را که ارائه یک بازی هجومی است و اینکه اول به دنبال آن خواهیم بود که گل دریافت نکنیم و سپس به گل برسیم را انجام می‌دهیم.

مربی تراکتور درباره غایبان این تیم در بازی فردا گفت: مصدوم نداریم و همه بازیکنان به جز اشکان دژاگه که چهار کارته است، در اختیارمان هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1460143
ارسال نظر

موضوعات داغ