sport

سرمربی ذوب‌آهن گفت:‌ ما همه حریفان‌مان را از همه زوایا آنالیز می‌کنیم ولی با وجود این آنالیزها نتوانستیم تا الان نتیجه خوبی کسب کنیم و اتفاق دیگری در زمین رخ داده است.

به گزارش جی پلاس، لوکا بوناچیچ، سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: ما در این بازی محکوم به کسب هر سه امتیاز هستیم. ما در سه بازی اخیر نمایش خوبی داشتیم ولی از نظر نتیجه چیزی عایدمان نشد. همه این‌ها را باید فراموش کنیم و به فکر برد در بازی با نفت باشیم.

او درباره بازیکنان غایب تیمش در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: ما هم بازیکن مبتلا به کرونا و هم آسیب دیده داریم. همه بازیکنان باید آماده باشند تا جای غایبان را پر کنند. من باور دارم که کسانی که فردا مقابل نفت بازی می‌کنند می‌توانند از پس وظایف‌شان بر بیایند.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که چه میزان شناخت از نفت دارد؟ توضیح داد: ما همه حریفان‌مان را از همه زوایا آنالیز می‌کنیم ولی با وجود این آنالیزها نتوانستیم تا الان نتیجه خوبی کسب کنیم و اتفاق دیگری در زمین رخ داده است. ما نفت را هم همه جوره آنالیز کردیم. حریف فردای ما مهاجمان خوبی دارد و پا به پای ما آمدند تا بجنگند. ما بازی راحتی نخواهیم داشت و به حریف‌مان احترام می‌گذاریم ولی ما محکوم به برد هستیم.

بوناچیچ در پایان بیان کرد: من ایمان دارم که خوشبختی و شانس هم به ما رو می کند و امیدوارم به خواسته‌مان برسیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1460141
ارسال نظر

موضوعات داغ