life

استاندارد تهران گفت: یکی از پیشنهادهای استانداری این است که طرح ترافیک فعلا متوقف شود تا فاصله گزاری اجتماعی ارتقا یابد.

به گزارش جی پلاس، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به وضعیت خاص تهران، اظهار کرد: در پی عدم رعایت فاصله گزاری و تعطیلات متعددی که شاهد آن بودیم طی ۱۰ روز اخیر روند مراجعین و پذیرش بیمارستان ها و بستری شدگان در تخت های ویژه و فوتی ها روند رو به رشدی داشته است.

وی ادامه داد: برهمین اساتید ضمن جلسه ای که با متخصصان عفونی در ستاد مبارزه با کرونا داشتیم جمع بندی ما این شد که شرایطی را فراهم کنیم تا این بیماری کنترل شود و تهران تبدیل به شهری با وضعیت هشدار و قرمز نشود.

استاندار تهران گفت: ۹۰ درصد مسافرینی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند همگی ماسک دارند اما رعایت فاصله گزاری اجتماعی زیر ۳۰ درصد است و همین باعث می‌شود در چرخه ویروس کرونا شاهد هم افزایی باشیم.

بندپی با اشاره به مسافرانی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند، گفت: استفاده از حمل و نقل عمومی به بیش از یک میلیون نفر در روز رسیده است و می‌طلبد که درباره طرح ترافیک بازنگری داشته باشیم.

وی افزود: یکی از پیشنهادهای ستاد مبارزه با کرونا استان تهران و استانداری این است که طرح ترافیک فعلا متوقف شود تا فاصله گزاری اجتماعی ارتقا یابد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1453054 منبع: مهر
ارسال نظر

موضوعات داغ