sport

سرمربی تیم دسته اولی آلومینیوم اراک گفت: نباید مربی و بازیکن به خارج بفرستیم باید مدیر ترانسفر کنیم تا مدیریت یاد بگیرند.

به گزارش جی پلاس،‌رسول خطیبی در خصوص دیدار دوستانه تیم‌های آلومینیوم اراک و پیکان اظهار داشت: برای ما نتیجه بازی مهم نبود و بیشترین اهمیت شرایط بدنی بازیکنان تیم‌مان بود. این فوتبالیست‌ها سه ماه است هیچ تمرینی نداشته‌اند و می‌خواستیم شرایط بدنی‌شان را بسنجیم. 3-4 بازیکن‌مان افت داشتند ولی مابقی بازیکنان‌مان در شرایط ایده‌آل هستند.

وی افزود: چند نقطه ضعف داریم و در حال رفع آن هستیم. یک بازی با پیکان انجام دادیم و روز چهارشنبه با نفت مسجدسلیمان بازی می‌کنیم و دوباره به اراک بازمی‌گردیم و تمرینات‌مان را در آنجا پیگیری می‌کنیم.

خطیبی در خصوص قرارداد ویلموتس اظهار داشت: از خداداد عزیزی تشکر می‌کنم. چند روز گذشته در صدا و سیما حاضر شد و حرف دل فوتبالی‌ها را زد. ما در فوتبال‌مان مشکل مدیریت داریم. طرف مدرک مدیریت یک رشته دیگر را دارد و در فوتبال فعالیت می‌کند و خیلی از پیشکسوتان‌مان که تخصص‌شان فوتبال است در خانه نشسته‌اند و این مشکل ماست که به فوتبالی‌ها اجازه کار نمی‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد:‌ما نباید مربی و بازیکن ترانسفر کنیم.باید مدیران‌مان را به کشورهای خارجی بفرستیم تا درس مدیریت بیاموزند. پولی که به ویلموتس دادند ظلمی بود که به مربیان داخلی کردند. این امکاناتی که برای مربیان خارجی در ایران در نظر گرفته می‌شود یک درصد آن به مربیان خارجی اختصاص یابد به آن ایمان داریم که بهترین عملکرد را خواهند داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1447792 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ