sport

سرمربی شهر خودرو گفت: شرایط استقلال واقعا خیلی خوب است و شاهد یک فوتبال جذاب و خوب خواهیم بود.

به گزارش جی پلاس، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اظهار کرد: یکی از بازی‌های خوب لیگ را در پیش داریم. هر دو تیم دوست دارند یک فوتبال هجومی بازی و روی زمین بازی کنند. تقابل فنی دو تیم باعث می‌شود شاهد یک فوتبال جذاب و خوب باشیم. شرایط استقلال واقعا خیلی خوب است. در این هفته‌های اخیر واقعا متحول شده است و روند خیلی خوبی را در پیش گرفته است. یکی از تیم‌هایی است که فوتبال جذابی را ارائه می‌دهد. به خاطر نوع فوتبالی که بازی می‌کنند به این تیم تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: تیم ما با انگیزه است و دوست داریم با امتیاز از تهران برویم. با توجه به تمرینات و آنالیز تیم حریف با یک شناخت خوب وارد زمین می‌شویم. هدف ما گرفتن سه امتیاز است. امیدوارم شاهد یک فوتبال خوب از جانب هر دو تیم باشیم.

گل محمدی درباره شکست برابر صنعت نفت در هفته گذشته توضیح داد: خود ما هم انتظار این شکست را نداشتیم و نتوانستیم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم. این باخت ما را اذیت می‌کند و فراموش کردنش سخت شد. این فوتبال است و پیش می‌آید. مهم این است که فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. متاسفانه روی بد فوتبال هفته پیش برای ما رقم خورد.

وی در پاسخ به این سوال که در این فصل تیم شما برابر بعضی حریفان تحت فشار قرار گرفت اما در فصل پیش این گونه نبود؟ بیان کرد: من تا حدودی این حرف را قبول دارم. فوتبال ما در فصل پیش شاید بهتر بود. در بحث سازمان دفاعی در شروع فصل خوب نبودیم و رفته رفته بهتر شدیم. در ۱۱ بازی چهار گل خوردیم که آمار خوبی است. امسال چند بازیکن کلیدی را از دست دادیم و جای آن‌ها بازیکن گرفتیم. برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارند. بعضی از بازیکنان ما هم گرفتار آسیب دیدیگی طولانی شدند. نیم فصل دوم فرصت خوبی برای ما است که نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

گل محمدی ادامه داد: ما از پیش باخته نیستیم. یکی از اهداف ما رسیدن به سه امتیاز این مسابقه است. ما برای بردن آمده‌ایم. این حرف من برای روحیه دادن به بازیکنانم نیست. ما یک تیم کامل هستیم و بر اساس امکانات و بضاعات، جایگاه‌مان در جدول خیلی خوب است. ما یک چهارم استقلال هم هزینه نکردیم. تیمی که این همه هزینه می‌کند انتظار این که مدعی باشد و بازیکنان خوبی را جذب کند و به قهرمانی چشم داشته باشد، انتظار زیادی نیست.

سرمربی شهر خودرو در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلاتی که داشتید آیا حمایت‌ها از تیم شما کافی بوده یا نه؟ اظهار کرد: قهرمان شدن در این شرایط که  تیم‌هایی مثل تراکتور و سپاهان و استقلال و پرسپولیس هزینه‌های زیادی کردند سخت است. تیمی اگر بخواهد قهرمان شود باید حمایت‌های مسوولان شهری واستانی را داشته باشد. ما مشکلاتی داریم و داشتیم. به نظر من رفته رفته این مشکلات در حال رفع شدن است. بعضی از مسوولان خیلی کمک کردند. مخصوصا آقای فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان. ورزشگاه ثامن را در اختیار ما قرار دادند از سه هفته پیش. از ایشان تشکر می‌کنم. یک قول‌هایی هم آقای شهردار داده بودند که یک سری از کارها انجام شده. این بازیکنان نیاز به حمایت دارند. تنهایی کار کردن در استان بزرگی مثل خراسان سخت است و حتما باید حمایت وجود داشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که رحمتی قرار است به ورزشگاه آزادی برگردد فکر می‌کنید این موضوع تنشی ایجاد کند؟ بیان کرد: ۱۰۰ درصد تنشی به وجود نمی‌آید. رحمتی برای استقلال جانش را داده و زحمت کشیده و با استقبال هواداران خوب استقلال هم رو به رو می‌شود و آن‌ها روز خوبی را رقم می‌زنند.

گل محمدی درباره بازی این هفته با استقلال و هفته آینده با سپاهان هم توضیح داد: هفته‌های حساسی را در پیش داریم. بعد از این هم با نساجی بازی می‌کنیم. این سه هفته شبیه تونل وحشت است. نتیجه به عملکرد ما بر می‌گردد. با توجه به فشردگی مسابقات شاید از لحاظ بدنی نتوانیم روی بازیکنان کار کنیم و باید آن‌ها را از نظر ذهنی آماده کنیم. بازیکنان ما نشان داده‌اند که بزرگ هستند و در لحظات سخت تصمیمات خوبی می‌گیرند. عملکرد خوبی از خودشان نشان دادند و امیدوارم از این به بعد هم همین طور باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1302013
ارسال نظر

موضوعات داغ