sport

پول قبلی و سه چهار ماه آینده ویلموتس را یک جا پرداخت کردیم

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، قهرمانی ملی‌پوشان ساحلی ایران با سرمایه‌گذاری کم و انگیزه زیاد آنها رقم خورده است.

به گزارش جی پلاس، مهدی تاج در حاشیه مراسم استقبال از تیم فوتبال ساحلی کشورمان اظهار داشت: قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی را به جامعه فوتبال و ورزش کشور تبریک می‌گویم. هرکسی به هر شکلی پرچم ایران را به اهتزاز درمی‌آورد و قهرمان می‌شود، باعث افتخار همه‌ی ماست و مدیون زحمات آنها هستیم.

وی در ادامه افزود: روی فوتبال ساحلی سرمایه‌گذاری خوبی شده است. تیم ملی ما در المپیک ساحلی سوم شد و شب گذشته هم قهرمانی جام بین قاره‌ای را به دست آورد. خوشحالم که با یک سرمایه‌گذاری کم و انگیزه زیاد این بچه‌ها توانستند قهرمان شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا ایران درخواستی برای میزبانی جام بین قاره‌ای ندارد و تمام دوره‌های این مسابقات در امارات برگزار شده است، گفت: ما از نظر امکانات همه چیز داریم. در کمپ تیم ملی زمین خوب ساحلی داریم و در بوشهر هم ورزشگاهی بین‌المللی داریم که میزبان هزاران تماشاگر بوده است. یک دوره از جام بین‌المللی باشگاه‌های جهان را هم میزبانی کرده‌ایم. ما در کیش هم یک زمین بین‌المللی خوب داریم. برای گرفتن میزبانی تلاش می‌کنیم، اما یکسری محدودیت‌هایی هست که مانع دادن میزبانی به ایران می‌شود و باید آن موانع را رفع کنیم.

تاج درباره دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با عراق گفت: درباره بازی با عراق ابتدا بگویم که داور بازی عوض شده است و یک داور سریلانکایی داور بازی شد که این اتفاق مثبت است. بازی هم در اردن برگزار می‌شود. فیفا تصمیم گرفت بازی در کشور ثالث برگزار شود که این هم می‌تواند اتفاق خوبی باشد. با ویلموتس هم امروز جلسه داشتم و صحبت کردیم که نظرش مثبت بود. در تلاش هستیم برای تدارک و پشتیبانی تیم ملی پرواز چارتر داشته باشیم و تیم با هواپیمای اختصاصی برود. پنج روز بعد از بازی با عراق هم تلاش خواهیم کرد یک بازی دوستانه داشته باشیم و در حال هماهنگی هستیم. امروز هم تمرینات طبق برنامه و رأس زمان اعلام شده آغاز شد که تأکید ما همین بود. خوشبختانه ما از برنامه‌های‌مان عقب نیستیم و با برنامه پیش می‌رویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل پرداخت دستمزد مارک ویلموتس حل شده است یا نه، اظهار داشت: بله، این مشکل حل شد و پول قبلی و سه چهار ماه آینده او را به صورت یک جا پرداخت کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پذیرفته شدن استعفای اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی و مرتضی تورک، رئیس کمیته اخلاق گفت: با استعفای تورک هنوز موافقت نشده است، اما او هم اصرار دارد با توجه به مسئولیت جدیدی که گرفته است مانند حسن‌زاده از فدراسیون فوتبال برود. باید از هر دو عزیز تشکر کنم که این دو بخش را به خوبی پیش بردند. مردم هم از آنها رضایت دارند و در حالی که این دو بخش همیشه مورد نقد هستند و آرای آنها مورد اعتراض قرار می‌گیرد، اما آنها سعی کردند عدالت را رعایت کنند و خوشبختانه مشکلی هم پیش نیامد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1290745
ارسال نظر

موضوعات داغ