sport

وزیر ورزش و جوانان گفت: نگاه ما از ابتدا به حق پخش تلویزیونی برد-برد بود ولی در صداوسیما اراده و تصمیمی برای حل این موضوع ندیدم.

به گزارش جی پلاس، مسعود سلطانی‌فر درباره حق پخش تلویزیونی برای فوتبال و ورزش کشور اظهار داشت: از ابتدای حضورم در وزارت ورزش با نگاه برد - برد به دنبال حل این موضوع با صدا وسیما بودم. بعد از چندین جلسه کارشناسی و نشست در سطح وزارتخانه و حتی مجلس و فدراسیون فوتبال نتیجه‌ای حاصل نشد و ظاهرا تمایل و اراده‌ای در صدا وسیما برای حل و فصل این موضوع مهم ورزش کشور وجود ندارد.

وی افزود: حق پخش موضوع مهم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در موضوع واگذاری است و تأکید مدیران و کارشناسان سازمان‌های بورس و خصوصی سازی بر روشن شدن وضع آن است.

وزیر ورزش و جوانان به ارزش بالای برند استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و گفت: در کنار برند حق پخش تلویزیونی، بخش مهمی از دارایی‌های استقلال و پرسولیس برای ورود به بازار بورس است. با مسیولیت مستقیم مدیران عامل و هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس واگذاری دو باشگاه با جدیت و سرعت بیشتری دنبال می‌شود و هر روز از طریق معاون خود و مدیران عامل دو باشگاه پیگیر روند پیشرفت آن هستم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1286872 منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
ارسال نظر

موضوعات داغ