life

در آستانه تعطیلات چند روزه هفته آینده و ماههای پایانی ماه صفر، قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد-تهران به مرز ۲ میلیون تومان افزایش یافته است. بر اساس "جدول نرخ پروازهای داخلی" قیمت مسیر رفت این پرواز باید حداکثر ۷۰۱ هزار تومان باشد.

به گزارش جی پلاس، با نزدیک شدن به ایام پایانی ماه صفر و تعطیلی چند روز هفته آینده، قیمت پرواز تهران-مشهد به‌عنوان یکی از مسیرهای پروازی پرتقاضا از مرز ۱.۱ میلیون تومان عبور کرده است.

بررسی قیمت بلیت پروازهای داخلی در سایت‌های فروش حاکی از آن است که هم‌اکنون بلیت پرواز تهران-مشهد برای تاریخ ۴ آبان‌ماه (شنبه هفته آینده) به ۸۵۰ هزار تومان افزایش یافته است.

این پرواز بنا بر اعلام سایت فروشنده، بیزینس هم نیست و از قیمت درج شده این پرواز در "جدول نرخ پروازهای داخلی" حدود ۱۵۰ هزار تومان بیشتر است. مطابق نرخ‌های جدول ذکر شده، قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد حداکثر باید ۷۰۱ هزار  و ۳۰۰ تومان باشد. این پرواز مربوط به هواپیمایی تابان است.

در مسیر برگشت (مشهد-تهران) وضعیت قیمت‌ها مقداری بغرنج‌تر است؛ به‌عنوان نمونه قیمت بلیت پرواز مذکور برای تاریخ ۷ آبان‌ماه یعنی روز سه شنبه هفته آینده در حال حاضر از مرز یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان عبور کرده است.

 این پرواز متعلق به ایران ایر بوده که قیمت دقیق آن یک میلیون و ۱۲۱ هزار تومان است. سایت فروشنده، بلیت‌های بیزنس را با علامت ستاره زرد رنگ مشخص کرده که البته پرواز ۱.۱ میلیون تومانی هما این ستاره را ندارد. (تصویر پایین)

سازمان هواپیمایی کشوری , شرکت‌های هواپیمایی ,

به گزارش تسنیم، در روزهای اخیر مدیران سازمان هواپیمایی کشوری جلسه‌ای را با معاون وزیر راه در امور مجلس و معاون برنامه‌ریزی وزارت راه برگزار کرده‌اند. به نظر می‌رسد موضوع این جلسه رای دادگاه بدوی سقوط هواپیمای ATR آسمان مبنی بر توقف فعالیت رئیس سازمان هواپیمایی بوده است. موضوعی که باعث شده نظارت بر عملکرد سایت‌های فروشنده بلیت پروازهای داخلی و ایرلاین‌ها توسط سازمان هواپیمایی با جدیت پیگیری نشود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1280382 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ