sport

آزادکار عنوان دار المپیک و جهان با سفر به یکی از محروم‌ترین روستاهای استان سیستان و بلوچستان از مردم این منطقه دلجویی و اقلامی را برای کمک به اهالی این روستا اهدا کرد.

به گزارش جی پلاس؛ برخی از قهرمانان عنوان‌دار و مطرح کشتی آزاد ایران مدتی است با حضور در مناطق محروم و دورافتاده ایران در حال حمایت و کمک‌رسانی به هموطنان نیازمندند که در تازه‌ترین مورد از این سفرهای خیرخواهانه دیروز (سه‌شنبه) حسن رحیمی دارنده مدال برنز المپیک و مدال طلای جهان  به روستای «ملاآباد کشاری» در نزدیکی چابهار سفر کرد.

حسن رحیمی در این سفر ضمن دلجویی و دیدار با اهالی این روستا از مشکلات معیشتی اهالی نیز با خبر شد و اقلامی همچون مواد غذایی و لوازم‌التحریر را نیز به دانش‌آموزان و ساکنان روستا اهدا کرد.

او همچنین به اهالی روستا وعده داد در آینده‌ای نزدیک به کمک دیگر ورزشکاران و چهره‌های نامدار کشتی اقدامات بیشتری برای حل مشکلات آنها انجام خواهد داد.

همچنین حسن رحیمی در حاشیه این سفر برای بار دوم با  «حوا» دختر ۱۰ ساله این روستا که چند ماه قبل در حمله تمساح گاندو دست راست وی قطع شده است دیدار کرد و قول حمایت معنوی و مادی از این دختر سیستانی را داد.

روستای ملاآباد کشاری در بخش پیشین شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان در مجاورت چابهار قرار دارد که حدود ۵۰ خانوار در آن سکونت دارند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1279283 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ