sport

رقابت‌های دارت قهرمانی جوانان جهان با مقام دومی نماینده کشورمان پیگیری شد.

به گزارش جی پلاس، مهرداد سیفی در فینال بخش انفرادی پسران مقابل حریف خود از انگلیس قرار گرفت و با وجود یک رقابت پایاپای و فشرده مغلوب این دارتر مطرح جهان شد و با ایستادن بر سکوی دوم دنیا، مدال نقره جوانان جهان را برگردن آویخت.

سیفی در مرحله گروهی با شکست از بازیکن انگلیس و سه برد پیاپی برابر رقبایی از استرالیا،سوئد و اتریش به دور حذفی راه یافت. وی در این مرحله با عبور از سد دارترهای مجارستان، جمهوری چک و هلند راهی دیدار فینال شده بود.

پیش از این تیم دوبل دختران کشورمان متشکل از فاطمه کریمی و فاطمه صفی یک مدال ارزشمند برنز به ارمغان آورده بودند. همچنین امیر مهدی زنگی آبادی در رقابتهای انفرادی با 2 برد و 3 باخت نتوانسته بود از مرحله گروهی صعود کند.

تیم دوبل پسران کشورمان نیز متشکل از مهرداد سیفی و امیر مهدی زنگی آبادی در جایگاه پنجم جهان ایستاد و فاطمه کریمی و فاطمه صفی در رقابت‌های انفرادی بخش دختران هر دو در رده نهم جهان قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیم دارت جوانان کشورمان با یک نقره، یک برنز، یک مقام پنجمی و دو عنوان نهمی در مجموع رده بندی تیمی به عنوان ششم جهان دست یافت.

تیم ایران را حمیدرضا مومنی به عنوان سرمربی، محمدرضا شهابی به عنوان روانشناس و مربی بدنساز تیم، کامبیز ایوب‌زاده رئیس انجمن دارت کشور، گنج‌ور به عنوان سرپرست و پریسا بابا محمدی به عنوان مترجم و مدیر برنامه همراهی کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1273439 منبع: سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی
ارسال نظر

موضوعات داغ