sport

تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در حضور پیشکسوت باشگاه استقلال برگزار شد.

به گزارش جی پلاس، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در دومین روز اردو از ساعت 16 امروز (سه‌شنبه) در زمین پژوهشگاه نفت آغاز شد.

* ملی‌پوشان امید کشورمان در این تمرین زیر نظر کادر فنی جدید، ابتدا مشغول گرم کردن شدند و با کارهای استقامتی و هوازی، پاسکاری کوتاه و تمرینات متنوع کار با توپ، آماده تمرینات تاکتیکی شدند.

* دروازه‌بان‌های حاضر در اردو زیر نظر رضا حاج‌اسبویی به صورت اختصاصی کار کردند که پرش‌های سرعتی با تلفیقی از کارهای استقامتی، تمرین دروازه‌بان‌ها بود.

* رسانه‌ها استقبال چشمگیری از تمرین امیدها داشتند که البته با ناهماهنگی حراست فدراسیون فوتبال برای هماهنگی ورود رسانه‌ها به مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت، خبرنگاران بیش از 15 دقیقه معطل شدند. حراست مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت به آنها اعلام کرد به دلیل عدم هماهنگی، این مجموعه را ترک کنند که در نهایت با پیگیری‌های مدیر رسانه‌ای تیم امید و حمید استیلی، مجوز ورود رسانه‌ها به تمرین امیدها صادر شد.

* مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال و حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال در این تمرین حضور داشتند و از نزدیک تمرینات امیدها را نظاره کردند.

* خبرنگاران مجوز 20 دقیقه حضور در این تمرین را داشتند و پس از انجام مصاحبه‌ها، محل تمرین تیم امید را ترک کردند.

 امیدهای کشورمان در این اردو روزهای جمعه و دوشنبه هفته آینده، به ترتیب به مصاف تیم شهر خودرو و تیم امید استرالیا خواهند رفت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1272373
ارسال نظر

موضوعات داغ