sport

زمان زیادی برای تغییر وجود ندارد

سرمربی تیم والیبال ملی ایران گفت: زمان زیادی برای تغییر وجود ندارد و ما در حالی وارد جام جهانی شدیم که آماده یک تورنمنت طولانی نبودیم.

به گزارش جی پلاس، ایگو کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد شکست سه بر یک تیمش مقابل مصر در بازی دوم جام جهانی 2019 گفت: در ابتدا به تیم ملی مصر تبریک می‌گویم.  برای ما خیلی سخت بود که بازی با مصر را با روند طبیعی آن به پایان ببریم.

وی ادامه داد: بسیاری از ما برای این تورنمنت از نظر روحی و جسمی به دلایل مختلف، آماده نیستیم. جام جهانی هنوز برای ما آغاز نشده است. امروز در دقایق حساس بازی به ویژه ست دوم عملکرد خوبی نداشتیم. در ست سوم هم بازی نزدیک بود ولی در ست چهارم لحظات مهم را از دست دادیم و مثل همیشه بازی نکردیم.  

کولاکوویچ  در مورد بازی نکردن امیر غفور گفت: غفور برای بازی با مصر آماده نبود و من می‌خواستم عملکرد پوریا یلی را در زمین ببینم. او بازیکنی جوان و آینده والیبال ایران است.  او قهرمان جوانان جهان شده و قصد داشتم در لحظات دشوار بازی در زمین باشد. البته غفور هم برای بازی آماده نبود.  

سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: زمان زیادی برای تغییر وجود ندارد و ما در حالی وارد جام جهانی شدیم که آماده یک تورنمنت طولانی نبودیم. امیدوارم بازیکنان بعد از این شکست، انرژی خود را در زمین تقویت کنند. در مورد فاکتورهای بازی حرفی ندارم چون زمان زیادی برای تغییر نداشتیم. انرژی، مهم‌ترین چیزی است که نیاز داریم.  

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1268186
ارسال نظر

موضوعات داغ