life

در حالی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین از طریق سایت ایرلاین‌ها خبر داده که این سایت‌ها فعلا هیچ پروازی را برای حد فاصل ۲۰ تا ۳۰ مهرماه به فروش نمی‌رسانند.

به گزارش جی پلاس، تقریبا از هفته گذشته برخی سایت‌های اینترنتی فروش بلیت پروازهای اربعین را با قیمت‌های بالاتر از سقف تعیین شده توسط انجمن شرکت‌های هواپیمایی و مورد تایید سازمان هواپیمایی را آغاز کرده‌اند. قیمت‌هایی که از مرز ۲ میلیون تومان نیز عبور کرده البته فقط برای یک‌طرف (تهران-نجف). این در حالی است که بر اساس قیمت مصوب پرواز تهران-نجف-تهران ۲.۲ میلیون و مشهد-نجف (بغداد)-مشهد باید ۲.۸ میلیون تومان برای اربعین امسال باشد.

در این وضعیت، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از عدم ارائه مجوز سایت‌های اینترنتی برای فروش بلیت پروازهای اربعین امسال خبر داده و در عین حال گفته فروش بلیت این پروازها فقط از دو کانال سایت شرکت‌های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرت دارای مجوز از این انجمن در حال انجام است.

به نظر می‌رسد فروش بلیت توسط سایت ایرلاین‌ها فعلا آغاز نشده است. سایت فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آدرس ebooking.iranair.com/Booking و سایت برخی ایرلاینها فعلا برای تاریخ‌های ۲۰ تا ۳۰ مهر هیچ فروش بلیتی برای اربعین حسینی ندارند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1266529 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ