sport

سرمربی فولاد با اشاره به شروع دیرهنگام لیگ برتر گفت: تیم هایی که برنامه خاصی برای شروع رقابت ها نداشتند توانستند در هفته های نخست سود کنند.

به گزارش جی پلاس؛ جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اظهار کرد: هر دو تیم شناخت تقریبا خوبی از هم دارند. فکر می کنم بازی خوبی را بببینم. گرمای هوا پابرجاست. ولی شرایط تیم ما خوب است. در تعطیلات توانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم. امیدوارم فردا بازیکنان ما کیفیت خود را نشان دهند. توقع ما این است که بازیکنان کیفیت خوب خود را نشان دهند.

 

وی با بیان اینکه دو بازیکن خارجی به این تیم اضافه خواهد شد، گفت: در تعطیلات قبل از شروع فصل چند مصدوم دادیم و باید با بازیکن خارجی جایگزین پیدا کنیم. چهار تا از ۱۱ بازیکن ما هنوز در تیم نیستند و به همین دلیل تیم تکمیل نشده است.

 

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه داوران مظلوم ترین قشر فوتبال هستند افزود: امیدوارم شرایط آن ها همیشه بهترین باشد. آن ها همیشه خوب قضاوت می کنند و همواره مورد اتهام هستند. سال گذشته ما خیلی از بحث داوری متضرر شدیم اما اعتراض چندانی نکردیم. داوران نور چشم ما هستند و وقتی برای ما قضاوت کنند، با کمال احترام در خدمتشان هستیم. درست یا غلط قضاوت آن ها مورد قبول است.

نکونام با بیان اینکه تیم های بدون برنامه شروع خوبی در مسابقات داشتند گفت: شروع لیگ فرسایشی بود. تیم هایی که برنامه کاملی داشتند بیشتر تمرین کردند  و بازیکنان خیلی فرسوده شدند و از عطش و کیفیت آن ها کاسته شد. تیم های بدون برنامه توانستند درست و با برنامه عمل کنند و در نتیجه شروغ خوبی داشتند ولی تیم های با برنامه متضرر شدند.

وی تاکید کرد: تیم ما کاملا دگرگون شده و برای رسیدن به هماهنگی کامل و کسب نتایج خوب نیازمند زمان است. منظورم بازی دوستانه نیست بلکه باید در بازی های رسمی و در شرایط تحت فشار به هماهنگی برسیم. بازیکنان مصدوم و جدید ما در آینده اضافه می شوند. پروسه جذب بازیکن خارجی برای من خیلی سخت است و باشگاه در دو هفته اخیر اجازه جذب دو بازیکن خارجی را صادر کرد. اگر این اجازه را داشتیم، زودتر دو بازیکن جذب می کردیم.

سرمربی فولاد گفت: من به هواداران و مردم قول می دهم که در ادامه فصل تیمی خوب و متفاوت از شروع فصل را خواهیم داد.

وی در واکنش به اینکه مردم انتظار بازی هجومی از فولاد دارند، گفت: فوتبال هجوم و دفاع دارد و فقط نمی توان حمله کرد. فوتبال باید منطقی و طبق شرایط انجام شود و بر اساس حریف رو در رو بازی کرد. یازده بازیکن حمله می کنند و یازده بازیکن هم در خط دفاعی شرکت خواهند کرد.

نکونام با بیان اینکه مدافع اردنی این تیم فردا وارد کشور می شود گفت: او ۷۹ بازی ملی دارد. بازیکنی که در اردن ۷۹ بازی ملی داشته باشد قطعا با کیفیت است. ما بازی های او در جام ملت ها و بعد از آن را دیدم. با مربی این تیم هم به صورت خصوصی صحبت کردم. او به تیم ما کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به تغییرات در مدیریت این باشگاه گفت: باید از آقای رضایی مدیرعامل سابق این مجموعه تشکر کنم. او زحمات زیادی برای این تیم کشید. همچنین جا دارد به مجموعه فولاد به خاطر انتخاب سعید آذری تبریک گفت. او از مدیران باسابقه فوتبال ایران است که حضورش در هر مجموعه نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت. امیدوارم با او به موفقیت برسیم.

همچنین امیر قلعه نویی با وجود حضور در تمرین این تیم به این نشست خبری نیامد. تیم های فولاد و سپاهان فردا از هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد به میدان می روند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1255370 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ