sport

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می‌گوید تیمش هنوز در فاز حمله کامل نشده و به دنبال یک مهاجم خارجی است.

به گزارش جی پلاس؛ رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شهر خودرو مشهد اظهار کرد: ما با تیمی بازی داریم که سرمربی خوشنام و خوش اخلاقی دارد. او از دوستان و هم اتاقی قدیمی من است، برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. فردا با تیمی بازی داریم جزو سه تیم برتر ایران است. آن‌ها نشان دادند که تیم قدرتمندی هستند و توانسته‌اند سهمیه آسیا را بگیرند. امسال هم چند بازیکن به جمع خود اضافه کردند و بهتر از سال قبل شده‌اند اما من همیشه گفته‌ام ما تیم ماشین سازی هستیم و بازیکنان با کیفیتی داریم. طی دو هفته اخیر که لیگ تعطیل بود تمرینات خوبی را انجام دادیم تا بتوانیم خودمان را آماده نگهداریم.

 

وی افزود: طی دو بازی اخیر که انجام دادیم از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم فردا بازی انجام بدهیم که در شأن تیم ماشین سازی باشد و بهتر از دو بازی قبلی باشیم. مطمئنا هواداران هم فردا بازی خوبی را خواهند دید. ان‌شاءالله بتوانیم فردا سه امتیاز را هم به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه گفت: تیم ما در فاز حمله تکمیل نشده است و به دنبال این هستیم که دو مهاجم جذب کنیم. تا به حال سه یا چهار مهاجم آمدند اما با توجه به حساسیتی که داشتم آن‌ها را جذب نکردیم. بازیکن خارجی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. بازیکن خارجی اگر هم از بازیکنان خودمان بهتر نباشد حداقل نباید ضعیف‌تر باشد. دو بازیکن هم قرار است که طی چند روز آینده بیایند و اگر در تمرینات عملکرد خوبی داشتند و ما را راضی کردند با آن‌ها قرارداد می‌بندیم. اگر هم دیدیدم که آن‌ها نمی‌توانند به ما کمک کنند به دنبال مهاجر دیگری خواهیم بود. تا الان هم موقعیت‌های خوبی که در بازی ایجاد کردیم اما به گل تبدیل نشدند.

وی تصریح کرد: کسانی که فوتبالی هستند می‌دانند سه هفته نخست لیگ برای ما سخت بود. سه تیم آسیایی در هفته‌های نخست لیگ به مصاف ما آمدند و این موضوع کار ما را سخت کرده است اما واقعا فعل خواستن را صرف کرده‌ایم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. در بازی مقابل استقلال و همینطور سپاهان فوتبالی بازی کردیم که همه راضی بودند. ما هم از عملکرد بازیکنان‌مان راضی هستیم. این موضوع و بازی‌های سخت کار ما را پیچیده کرد اما قطعا فردا برای سه امتیاز به زمین می‌رویم. ما فردا به دنبال یک امتیاز نخواهیم بود بلکه می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم. اگر پیروز شویم بازیکنان ما نمره قبولی خوبی را می‌گیرند.

خطیبی ادامه داد: پدیده تیم قدرتمندی است که بازی هجومی را ارائه می‌دهد اما من دوست ندارم تیمم ببازد چون از باخت بدم می‌آید. همیشه برای برد به زمین می‌آیم و فردا هم دقیقا همین گونه است. تیم ما قبل از اینکه لیگ شروع شود تمرینات خیلی خوبی را انجام داد و بازیکنانم با تمام وجود تمرین کردند تا شرایط خوبی داشته باشند. اگر تیم ما الان شخصیت خوبی دارد حاصل زحمت همه بازیکنان تیم است. ما از بازیکنان تشکر می‌کنیم که با تمام وجود بازی می‌کنند. طی تعطیلات اخیر هم تمرینات خوبی را انجام دادیم تا بتوانیم به آمادگی کامل برسیم. امیدوارم فردا بتوانند مزد زحمات خود را بگیرند. ما برای بازی فردا سه برنامه داریم. ابتدا برای نیمه نخست برنامه ریزی کردیم و در ادامه دو برنامه برای نیمه دوم داریم. همه این مسائل را تمرین کرده‌ایم و قطعا با برنامه وارد بازی می‌شویم. می‌دانیم تیم شهر خودرو هم تیم با برنامه‌ای هست و بنابراین ما هم باید با برنامه ریزی درست وارد زمین بشویم. ان‌شاءالله برنامه‌های ما به نتیجه برسد و بتوانیم نتیجه بگیریم. بازیکنان هم به این موضوع آگاه هستند تا برنامه‌های ما به طور کامل اجرایی شود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز همچنین گفت: در بازی نخستی که در تبریز داشتیم در دقیقه 95 به گل رسیدیم. من قبل از بازی هم گفته بودم که هواداران و رسانه‌ها کمی صبور باشند و تا دقیقه آخر تیم را حمایت کنند. همین موضوع نتیجه داد و توانستیم گل تساوی را بزنیم. وقتی تا دقیقه 90 از تیم حمایت شود بازیکنان با روحیه و انگیزه بالا تلاش می‌کنند. الان هم خواهش می‌کنم همانطور که در بازی قبلی از ما حمایت کرده‌اید الان هم حمایت کنید. تیم ما جوان است و آینده خوبی دارد. اگر مورد حمایت قرار گیرد می‌تواند نتایج خوبی بگیرد. امیدوارم با روحیه دادن و انگیزه دادن به ما کمک کنید بتوانیم نتایج بازی‌ها را به سود خودمان تمام کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1255352 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ