sport

گزارش AFC ؛

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به نقش قاسم حدادی فر در دیدار برگشت برابر الاتحاد عربستان اشاره کرد.

به گزارش جی پلاس، ذوب آهن ایران در دیدار برگشت خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید برابر الاتحاد عربستان قرار گیرد. این دیدار امشب و از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به میزبانی تیم ایرانی برگزار می شود.

قاسم حدادی فر کاپیتان ذوب اهن سالها بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته است. او در سال ۲۰۱۰ توانست در تیمی بدرخشد که بهترین عملکرد خود را در تاریخ لیگ قهرمانان ارائه داد و به فینال لیگ قهرمانان رسید که در این مرحله مقابل سئونگام کره جنوبی شکست خورد و نایب قهرمان شد. این بازیکن ۳۶ ساله در بازی رفت نیز درخشید و نشان داد هنوز چیزهای زیادی برای نشان دادن دارد. او با یک ضربه ایستگاهی زیبا دروازه الاتحاد را گشود. هر چند تیم عربستانی به بازی برگشت و توانست ۲ بر یک برنده این دیدار شود و اولین باخت ذوب آهن را در این فصل لیگ قهرمانان به این تیم تحمیل کند. 

با وجود اینکه بازی رفت در زمین بی ظرف برگزار شد ولی گل حدادی فر از این جهت ارزشمند است که گل در خانه حریف محسوب می شود و حالا تیم ایرانی باید در دوجه دیدار برگشت خود را انجام دهد و کسب برد یک بر صفر نیز ذوب آهن را به مرحله بعد می رساند. ذوب آهن با ۳ کلین شبت در بین تیم های آسیایی در غرب آسیا رکورددار است و اگر بتوانند آنها این آمار را به چهار برسانند و کاپیتان اصفهانی  نیز با کمی جادو به تیمش کمک کند، تیم ایرانی می تواند راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1236152 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ