sport

تعویق در آغاز لیگ برتر، مربیان را بلاتکلیف کرده است

سرمربی سپاهان می‌گوید که با جذب دو، سه بازیکن تیمش تکمیل می‌شود.

به گزارش جی پلاس، امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان در دیداری دوستانه اظهار کرد: از مجموعه فرهنگی باشگاه پیکان تشکر می‌کنم. همچنین از آقای فرکی به خاطر این بازی تشکر می‌کنم. در بازی‌های دوستانه بحث برد و باخت مطرح نیست و بحث شناخت نیروهای جدید تیم است. در این بازی ۵-۶ بازیکن ما و پیکان حضور نداشتند ولی در مجموع از بازیکنانم راضی هستم چون در فشار بدنسازی هستیم. در نیمه اول هوا گرم بود و روی کیفیت بازی تاثیر گذاشت ولی در نیمه دوم شرایط بهتر شد. ما باید نقاط ضعف و قوت‌مان را در بازی‌های دوستانه شناسایی کنیم. در مورد نقل و انتقالات هم باید بگویم که اگر ۲-۳ بازیکن دیگر به تیم اضافه شود، کادر بازیکنان‌مان تکمیل می‌شود.

او درباره تاثیر احتمال به تعویق افتادن تاریخ آغاز لیگ بر آماده‌سازی تیم‌ها، گفت: من یک زمانی مربی تیم‌ملی بودم. بعد از جام ملت‌های اروپا به یک اجلاسی رفتیم که در آن‌جا آلمانی‌ها برنامه سال ۲۰۲۰ را ارائه کردند. ما الان در فشار بدنسازی هستیم و برنامه‌مان را براساس آغاز لیگ در ۱۰ و ۱۱ تیر آماده کردیم. نمی‌دانم مشکل از چیست؟ در مملکت ما همیشه افراط و تفریط وجود دارد. نه به آن زمان که راحت می‌گرفتند و نه به امسال که سخت می‌گیرند. البته قانون‌مداری خوب است ولی این قانون‌مداری بهتر بود از ۴ سال پیش شروع می‌شد و باشگاه‌ها به این میزان بدهی نداشتند. سختی‌گیری خوب است ولی نباید به شکلی باشد که افراط و تفریط بشود. با مربیان دیگر هم صحبت کردم، می‌گویند که بلاتکلیف هستند.

سرمربی سپاهان درباره فشردگی لیگ نوزدهم گفت: یکی از تیم‌هایی که در نیم فصل دوم پارسال ضربه خورد، سپاهان بود. لیگ دو ماه تعطیل شد و پس از آن بازی‌ها پرفشار برگزار شد. اگر برنامه‌ریزی کنیم، همه چیز مشخص می‌شود.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش استنلی برگشته است، بیان کرد: ان‌شاءالله.

او در ادامه در واکنش به توافق وحید امیری - که امروز با پرسپولیس قرارداد امضا کرد - با سپاهان، اظهار کرد: نه چنین چیزی نبود. وحید امیری بازیکن خوب و بزرگی است و تمام تیم‌ها خواهان او هستند. البته در لیست ما بود و ما دروغ نمی‌گوییم.

سرمربی سپاهان درباره عملکرد بازیکنانش مقابل پیکان گفت: من هر جا می‌روم دنبال اثرگذاری هستم. من یک تیم سایه درست می‌کنم. استقلال هنوز هم از بازیکنانی مانند امید نورافکن و سید حسین حسینی استفاده می‌کنند. بازیکنان جوان سپاهان هم ان‌شاءالله روز به روز بهتر شوند و آینده سپاهان بیمه شود.

قلعه‌نویی در ادامه در واکنش به اصرار برخی تیم‌ها مبنی بر افزایش تعداد سهمیه بازیکنان بزرگسال اظهار کرد: به هر حال از آن حرف‌هاست که اگر بگوییم، محروم می‌شویم. من پیشنهادم این است که تعداد تعویض‌ها را 4 تا بکنند و یکی از تعویض‌ها مربوط به بازیکنان جوانان یا امید باشد. یک کار خوب آقای سعید فتاحی کرد که قانون مربوط به 25 ساله‌ها بود. قانون تعویض‌ها هم باعث می‌شود به بازیکنان جوان بها داده شود.

امیر قلعه‌نویی حاضر نشد به پرسش‌هایی درباره مبلغ قرارداد کی‌روش استنلی، محرومیتش از سوی کمیته انضباطی و عقد قرارداد دلاری با بازیکنان سپاهان پاسخ دهد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1210952
ارسال نظر

موضوعات داغ