sport

تیم فوتبال سپاهان در دیداری دوستانه برابر پیکان به پیروزی رسید.

به گزارش جی پلاس، تیم‌های فوتبال پیکان و سپاهان در دیداری دوستانه از ساعت ۱۸ و در زمین اختصاصی پیکان به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود سپاهان به پایان رسید.

بازی در نیمه اول با فشار پیکان شروع شد اما در دقیقه ۱۲ و با پاس عرضی مرتضی منصوری، محمدرضا حسینی پشت محوطه پیکان صاحب توپ شد و او هم با یک شوت بیرون پا توپ را به گوشه دروازه پیکان فرستاد.

هشت دقیقه بعد مشابه همین گل را پیکانی‌ها به ثمر رساندند با این تفاوت که جلال علی‌محمدی داخل محوطه سپاهان صاحب توپ شد و با یک بغل پای محکم دروازه تیم سابق خود را باز کرد.

دو دقیقه بعد از این گل باز هم سپاهانی‌ها و با یک پاس در عمق رضا میرزایی را با دروازه‌بان پیکان تک به تک کردند و او هم با یک ضربه چیپ گل دوم سپاهان را به ثمر رساند.

در این نیمه پیکانی‌ها بیشتر از سپاهان صاحب تو و میدان بودند و زردپوشان از اندک موقعیت‌های خود بهتر استفاده کردند.

در نیمه دوم هر دو تیم با تغییراتی در ترکیب خود به میدان رفتند. سپاهانی‌ها در این نیمه تهاجمی‌تر ظاهر شدند و فشار بیشتری به پیکان وارد کردند. موقعیت‌هایی که برای زردپوشان از دست می‌رفت هر بار با اعتراض قلعه‌نویی به شاگردانش همراه می‌شد. شاگردان فرکی هم بر خلاف نیمه اول موقعیت‌های بسیار کمی به دست آوردند.

در دقایق پایانی بازی یاسین سلمانی بازیکن سپاهان با یک دریبل سرپا مدافع پیکان را جا گذاشت و با یک شوت محکم گل سوم سپاهان را به ثمر رساند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1210951
ارسال نظر

موضوعات داغ