sport

خیلی زشت است که ندانیم لیگ از چه زمانی آغاز می‌شود

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو این را که هنوز مشخص نیست نوزدهمین دوره لیگ برتر از چه زمانی آغاز می‌شود، زشت دانست.

به گزارش جی پلاس، یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پدیده شهر خودرو، اظهار داشت: ما در این مدت چهار بازی تدارکاتی برگزار کردیم. طبق برنامه به فاصله هر سه روز، یک دیدار تدارکاتی در نظر گرفته بودیم و از این بابت خیلی خوب شد، چون نسبت به بازیکنان جدید شناخت پیدا کردیم. تغییرات‌مان کم بوده و تنها در سه چهار پست بازیکن به ما اضافه شده است. سال سختی در پیش داریم و امیدوارم با برنامه‌ریزی خوب بتوانیم از لحاظ کیفی بازی‌های خوبی انجام دهیم.

خیلی زشت است که ندانیم لیگ از چه زمانی آغاز می‌شود
وی افزود: ما 25 تیر ماه با ذوب‌آهن در اصفهان و سپس با مس کرمان نیز بازی خواهیم کرد. نمی‌دانم برنامه بازی‌های لیگ تغییر خواهد کرد یا نه، اما امیدوارم زودتر به ما اعلام کنند. خیلی زشت است که این مسئله را ندانیم که چه زمانی لیگ آغاز می‌شود. برخی از دوستان در سازمان لیگ به ما گفته‌اند که لیگ 10 روز دیرتر آغاز می‌شود. ما باید برنامه‌ریزی و فشار تمرینات را بیشتر کنیم. روی این مسئله کمی گیج هستیم.

دوست داریم لیگ طبق برنامه آغاز شود
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تصریح کرد: چیزی اعلام نشده است که لیگ به تعویق می‌افتد یا نه، اما دوست داریم طبق برنامه لیگ آغاز شود. از گوشه و کنار به ما گفتند که لیگ با 10 روز تأخیر آغاز می‌شود. حتی با مدیرعامل باشگاه تماس گرفتم تا استعلام بگیرند.

روح الله باقری یکی از گزینه‌های ماست
گل‌محمدی با تمجید از نفرات جدید تیم پدیده شهر خودرو گفت: ما روی پست‌هایی که بازیکن نداشتیم، تمرکز کردیم و بازیکن گرفتیم، اما مثل پارسال روی دو پست مشکل داریم و امیدوارم در این هفته اتفاقات خوبی بیفتد. روح‌الله باقری یکی از گزینه‌های ما بوده است، اما جواب درست و حسابی از این بازیکن نشنیده‌ایم. در رابطه با امید نورافکن نیز صحبت‌هایی شد، اما جدی نبود. این بازیکن در لیست ما نبود.

تنها در 2 پست نیاز به بازیکن داریم
وی ادامه داد: سیاستی که با باشگاه داشتیم این بود که تمام بازیکنان فصل گذشته را حفظ کرده و روی دو پست که نیاز بود، برنامه‌ریزی کنیم، اما نتوانستیم همه‌ی بازیکنان را حفظ کنیم. تیم‌های دیگر پیشنهادات بهتری دادند و برخی بازیکنان جدا شدند. مشکلی با این قضیه نداریم و بازیکن حق انتخاب دارد. ما هم روی این پست‌ها بازیکن گرفته‌ایم و تنها در دو پست نیاز به بازیکن داریم.

ترجیح می‌دهم در مورد لغو اردوی خارجی‌مان صحبت نکنم!
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در خصوص اینکه چرا پدیده به مانند استقلال و پرسپولیس اردوی خارجی برگزار نکرد، گفت: در برنامه‌ای که داده بودیم، اردوی خارج از کشور تدارک دیده شده بود، اما اینکه چرا این اتفاق نیفتاد، خیلی مایل نیستم صحبت کنم، چون ممکن است حاشیه ایجاد شود. ترجیح می‌دهم صحبت نکنم.

باید طبق امکاناتی که به داوران می‌دهیم، از آنها انتظار داشته باشیم
گل‌محمدی درباره وضعیت داوری و اینکه انتقادهایی در فصل گذشته از عملکرد داوران انجام داده بود، تصریح کرد: برای اینکه کیفیت داوری بهتر شود، داوران نیز باید به امکانات داوری مجهز شوند. بحث من فقط VAR نیست، چون باید شرایط استفاده از این سیستم باشد. باید طبق امکاناتی که به داوران می‌دهیم، از آنها انتظار داشته باشیم. اگر امکانات داوران بهتر باشد، شاید نیازی به استفاده از این سیستم هم نباشد. برگزاری کلاس‌های آمادگی جسمانی خوب نیاز داوران است، چون یک داور احتیاج به وضعیت بدنی مطلوب دارد. اگر شراط داوران بهتر شود، آنها نیاز به استفاده از این سیستم هم ندارند.

ویلموتس علاقه دارد با باشگاه‌ها تعامل داشته باشد
وی در واکنش به دعوت عجیب برخی از بازیکنان توسط ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال عنوان کرد: عجیب و غریب یعنی چه؟ به نظرم تصمیمات خوبی گرفته شده است. با وحید هاشمیان صحبت کردم. او اشاره کرد که ویلموتس علاقه دارد با باشگاه‌ها تعامل داشته باشد. این موضوع خبر خوبی است و به من گفتند دیگر از اردوهای بلند مدت خبری نیست و بازیکنان در باشگاه‌های خودشان بهتر آماده می‌شوند. امسال بازی‌های تیم امید را نیز در پیش داریم و اگر تعامل وجود داشته باشد، به نفع باشگاه‌ها و تیم‌های امید و بزرگسالان خواهد بود. در بازی تدارکاتی با سایپا، تعامل خوبی با تیم امید صورت گرفت و فرهاد مجیدی اجازه داد بازیکنان‌مان را در این دیدار تدارکاتی در اختیار داشته باشیم. ما بیشترین تعامل را با تیم امید داشتیم و اگر منافع دو طرف حفظ شود، می‌تواند بهترین تصمیم برای فوتبال ما باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1210905
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ