sport

دو کشتی‌گیر ایران با شکست در نیمه نهایی جام یاشاردوغو از رسیدن به فینال بازماندند.

به گزارش جی پلاس؛ در ادامه رقابتهای کشتی آزاد جام یاشار دوغو که در استانبول ترکیه برگزار می‌شود، در نیمه نهایی وزن ۱۲۵ کیلوگرم یدالله محبی در مصاف با طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک از ترکیه ۱۰ بر صفر شکست خورد. آکگول که در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ توسط پرویز هادی حذف شده بود، در یک دقیقه با یک خاک و ۴ فتیله پیچ، به پیروزی ۱۰ بر صفر مقابل محبی رسید و فینالیست شد. کشتی گیر کرمانشاهی ایران، برای مدال برنز با دانیل لیگتی از مجارستان مسابقه می‌دهد. لیگتی در دور قبل ۵-۲ به آکگول باخت.

محبی در کشتی نخست خود نیز عبدالله اوماج از ترکیه را ۱۱ بر صفر برده بود.

همچنین در نیمه نهایی وزن ۷۹ کیلوگرم، بهمن تیموری در مصاف با الکساند ر دیرینگر از آمریکا در یک مبارزه دفاعی ۴ بر صفر مغلوب شد. تیموری برای کسب مدال برنز به مصاف ابوبکر آباکاروف از آذربایجان می‌رود.

تیموری در مبارزه نخست خود اندر از ترکیه را ۱۳ بر ۲ برده بود.

فروتن و شعبانی حریفان خود را شناختند

اما مراسم قرعه کشی اوزان ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه بعدازظهر امروز برگزار شد که دو نماینده ایران در وزن ۹۷ کیلوگرم حریفان خود را شناختند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند علی شعبانی در دور نخست به مصاف آبراهام کونیدو روآنو کشتی گیر کوبایی الاصل از ایتالیا می‌رود. وی در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف فاتح یاشارلی از ترکیه خواهد رفت.

عباس فروتن نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم با پاولو اولینیک از مجارستان مبارزه می‌کند. وی در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا و شاهین از ترکیه می‌رود.

این رقابتها از صبح فردا (شنبه) برگزار می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1210336
ارسال نظر

موضوعات داغ