sport

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی قول داد، تیمی بسازد که هواداران این تیم از بازی آن لذت ببرند.

به گزارش جی پلاس، مصطفی دنیزلی اظهار داشت: همواره در تمامی تیم‌ها برای قهرمانی تلاش کردم. برخی اوقات موفق شدم و گاه شکست خورده‌ام، اما به این نتیجه رسیدم که فوتبال بازی صبر است. طرفداران باید در روز خوب و بد پشت تیم باشند و بدانند که هیچ‌گاه از هدف‌مان کوتاه نمی‌آییم. امکان دارد بازیکنی در یک بازی اشتباه کند، اما هواداران و کادر فنی باید از او حمایت کرده و رفتار خوبی داشته باشند.

وی افزود: بازی کردن مقابل هواداران لذت بزرگی دارد و من هم از تماشای فوتبال تیمم باید لذت ببرم. فلسفه فوتبال من مشخص است. من تیمی تهاجمی می‌سازم که از دریافت گل نترسد. معتقدم به جای برتری یک بر صفر، بهتر است پیروزی 3 بر 2 یا 4 بر 2 داشته باشیم تا هواداران از بازی تیم لذت ببرند. هیچ‌‌کس علاقه‌ای به تماشای بازی تیم تدافعی ندارد و هدف هواداران از حضور در ورزشگاه‌ها تماشای فوتبال خوب و تهاجمی است.

سرمربی تراکتورسازی خطاب به هواداران گفت: فوتبال یک بازی صبر است که بیش از 90 دقیقه ادامه دارد. نحوه به پایان رساندن یک فصل مهم‌تر از نوع آغاز آن است. تمامی تیم‌های دنیا در مسیر رسیدن به هدف‌شان بارها ضربه می‌خورند. امکان دارد ما هم در طول فصل بارها ضربه بخوریم. مشکلی نیست، خودمان را برای این شرایط آماده کرده‌ایم. مهم این است که در پایان فصل، قهرمانی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم و با این هدف برنامه‌ها رو جلو می‌بریم.

دنیزلی در بخش دیگر صحبت‌هایش درباره حمایت‌های مدیریت باشگاه و امکانات تیم تصریح کرد: زنوزی، صادقیان و سایر مدیران تیم از همان روز اول ما را حمایت کرده و نهایت همکاری را دارند. امکانات باشگاه نیز از قبیل زمین چمن و رستوران بسیار خوب بوده و ساختمان هتل تیم تا یک و‌ نیم ماه آینده آماده می‌شود که بخشی از مشکلات از این طریق رفع خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1207760
ارسال نظر

موضوعات داغ