sport

فرانک لمپارد گزینه سرمربیگری چلسی شد.

به گزارش جی پلاس؛ رسانه های معتبر بریتانیا، فرانک لمپارد را تنها گزینه جدی چلسی برای جانشینی ساری می دانند. انتظار می رود طی روزهای آینده انتقال ساری به یوونتوس نهایی شود. فعلاً دو باشگاه چلسی و یوونتوس بر سر غرامت بابت فسخ قرارداد در حال مذاکره هستند و به نظر می رسد طی 48 ساعت آینده پیشرفت های مهمی در راه باشد.

اما بعد از جدایی ساری، موضوع انتخاب سرمربی بعدی مورد بحث است. در حال حاضر لمپارد تنها گزینه جدی چلسی برای نیمکت استمفوردبریج است. هرچند که چلسی ترجیح می داد لمپارد یک فصل دیگر هم در دربی کانتی می ماند و سپس با کسب تجربه، به چلسی ملحق می شود ولی باشگاه لندنی با کمبود گزینه مواجه شده است.

تن هاگ مربی موفق آژاکس تمایل به ماندن در این تیم دارد و بعید است هلند را در این تابستان ترک کند. آلگری تیمی را انتخاب نکرده ولی تردیدهایی در نزد چلسی وجود دارد تا برای سومین بار متوالی یک مربی ایتالیایی را استخدام کنند، در عین حال انتظار می رود آلگری یک فصل را استراحت کند.

ساوتگیت نیز اطمینان خاطر دارد که دستیارش هالند، (هالند خود سابقه دستیاری در چلسی را دارد) تیم ملی انگلیس را به مقصد چلسی ترک نخواهد کرد و حداقل تا یورو 2020 در کنار تیم خواهد بود. گراسیا مربی موفق واتفورد نیز مایل است در واتفورد فعالیتش را فعلاً ادامه دهد.

در چنین شرایطی شاید تنها گزینه های قابل بحث برای رقابت با لمپارد برای نشستن روی نیمکت چلسی، نونو و لوران بلان باشند که هنوز مشخص نیست چلسی چقدر به استخدام این دو مربی علاقه مند است. اگرچه چلسی نگران کم تجربگی لمپارد است، ولی بسیاری از هواداران چلسی از همین حالا خواهان حضور بازیکن سابق شان روی نیمکت استمفوردبریج شده‌اند و امیدوارند او به چلسی بازگردد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی چلسی لمپارد
کدخبر: 1199928
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ