sport

در گفت و گو با جی پلاس؛

مدافع ایرانی ترابزون اسپور می گوید هدفش در فوتبال فراتر از سوپرلیگ ترکیه است.

مدافع ملی پوش فوتبال ایران فصل خوبی را به همراه ترابزون اسپور در لیگ برتر ترکیه تجربه کرد و توانست به همراه تیمش به لیگ اروپا صعود کند.

سید مجید حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس؛ ابتدا درباره کسب سهمیه لیگ اروپا به همراه تیمش، اظهار کرد: رقابت در فصل اخیر بسیار فشرده و سخت بود. با این وجود ما توانستیم تا حدود زیادی انتظارات را برآورده کنیم و حداقل سهمیه لیگ اروپا را به دست بیاوریم.

او با اشاره به رقابت چهار تیم در صدر جدول گفت: هواداران ترابزون اسپور انتظارات بالایی از تیم دارند. ما هم تلاش کردیم مطابق انتظارات عمل کنیم اما برای رسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتر نیازمند تقویت تیم در حد و اندازه قهرمانی هستیم. گالاتاسرای برای رسیدن به قهرمانی در این فصل هزینه های زیادی انجام داده است.

مدافع سابق استقلال درباره حضور بازیکنان سرشناس در لیگ برتر ترکیه و در ترابزون اسپور نیز می گوید: حضور بازیکنان شاخص در سوپر لیگ ترکیه سطح بازیکنان و رقابت ها را افزایش داده است. خود من هم نکاتی را از بازی آن ها یاد گرفتم که برایم ارززش بسیار زیادی دارد.

حسینی درباره پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه ترکیه ای و همچنین داشتن پیشنهاد از تیم های اروپایی، به جی پلاس گفت: خوشبختانه فصل اخیر برای من خیلی خوب بود. تمام تلاشم را کردم که در ترکیب ترابزون اسپور به میدان بروم و کسب تجربه کنم. باید به این مسیر صعودی ادامه دهم تا نهایتا به سطح بهتری از مسابقات باشگاهی که شامل پنج لیگ  معتبر اروپا می شوم، نزدیک شوم.

وی ادامه داد: تمام پیشنهادهایم را به وکیل و مدیربرنامه هایم واگذار کردم. او بهتر از هرکسی این پیشنهادات را بررسی می کند. من تمام تمرکزم را روی فوتبال گذاشتم. فعلا از وضعیتم راضی هستم اما به هدفم بالاتر از این است.

مدافع ملی پوش تیم ملی درباره پیروزی پرگل تیم ملی مقابل سوریه با حضور ویلموتس نیز اظهار کرد: بازی هجومی و خوبی را انجام دادیم که بسیار چشم گیر و زیبا بود. هر هوادارای بازی های پرگل را دوست دارد. خوشحالم هواداران راضی به خانه رفتند. درست است که در این بازی گل های زیادی زدیم ولی این قبیل بازی های همیشه تکرار نمی شوند و باید بیشتر کار کنیم تا کماکان بهترین تیم آسیا باشیم.

او درباره وضعیت سردرگم استقلال در شرایط کنونی می گوید: اخبار تیم را دنبال می کنم اما در جریان ریز اتفاقات نیستم. امیدوارم استقلال به حقش برسد و مجددا بهترین تیم ایران شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1198350
ارسال نظر

موضوعات داغ