sport

سرمربی تیم ملی سوریه: انتظار نداشتم خط دفاع تیمم این قدر ضعیف بازی کند.

به گزارش جی پلاس، فجر ابراهیم، سرمربی تیم ملی سوریه درباره شکست پر گل ۵ بر صفر تیمش مقابل ایران در نشست خبری اظهار کرد: به تیم ملی ایران تبریک می‌گویم. طبیعتاً ایران مستحق برد بود.

او درباره بازی متفاوت سوریه به نسبت انتخابی جام جهانی در برابر ایران که دو مساوی مقابل تیم کی‌روش کسب کرد، گفت: از دقیقه ۳۰ ضعف در خط دفاعی و دروازه‌بان دیدم. مهم‌ترین مساله حفظ دفاع بود. انتظار نداشتم این مقدار ضعیف بازی کند. مهم‌ترین مساله همین بود. برای خودم هم غیر قابل تصور بود.

ابراهیم ادامه داد: تا قبل از دقیقه ۳۰ تیم ملی ایران دو فرصت و ما سه فرصت داشتیم. بعد از دقیقه ۳۰ ما بازی را به اشتباهات فردی خط دفاعی باختیم. اتفاق تأسف بار مصدومیت محمد مرمور بود. تعویض‌هایی که انجام دادیم کمکی به ما نکرد. الخطیب هم وارد زمین شد اما انتظارات ما را برآورده نکرد.

سرمربی تیم ملی سوریه در پاسخ به این سوال که آیا غیبت چندین بازیکن تیمش در این بازی تأثیرگذار بود؟ گفت: مهم‌ترین مساله توقع من از بازیکنانم بود. آن‌ها خوب کار نکردند. آن‌ها در تمرینات بهتر از بازی بودند. البته بازیکنان غایب هم در این نتیجه نقش داشتند اما قابل توجیه نیست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1198332
ارسال نظر

موضوعات داغ