sport

نشست ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک؛

وزیر ورزش و جوانان گفت: شرایط ویژه اقتصادی کشور روی ورزش هم تاثیر می‌گذارد و ورزشکاران هم باید با درک کامل از این وضعیت، این فشار اقتصادی را تحمل کنند.

به گزارش جی پلاس، مسعود سلطانی‌فر در جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک، شرایط اقتصادی کشور را مورد توجه قرار داد و با اشاره به فشاری که مردم تحمل می‌کنند، اظهار داشت: در شرایط کنونی و با توجه به مشکلات اقتصادی که برای مردم بوجود آمده، فشار زیادی را به مردم وارد کرده است، به همین دلیل ورزشکاران هم باید این فشار اقتصادی را مانند مردم تحمل کنند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: شرایط ویژه اقتصادی کشور روی ورزش هم تاثیر می گذارد و ورزشکاران هم بایستی با درک کامل از این وضعیت، این فشار اقتصادی را تحمل کنند.

سلطانی‌فر تاکید کرد: فشار اقتصادی باید توسط همه اقشار از جمله ورزشکاران تحمل شود، چرا که اکنون دیگر در ورزش کشور دسترسی به منابع نامحدود نداریم و در عرصه ورزش هم باید خودمان را با شرایط جامعه تطبیق دهیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی توضیح داد: هنر مدیران ورزش و روسای فدراسیون ها آن است که در این شرایط خاص و با توجه به محدودیت منابع، در عرصه ورزش طوری مدیریت کنیم که با کمک ملت بتوانیم به موفقیت دست یابیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1125260
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ