sport

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تعریف و تمجید از تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پرداخت.

به گزارش جی پلاس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر سه‌شنبه پیش از بازی با تیم پدیده شهر خودرو گفت: بخش دوم لیگ شروع می‌شود و بعد از آن بلافاصله دربی. تیمی که امتیازاتش مساوی با پرسپولیس و سپاهان و در صدر جدول است. این بیانگر این است که چه کار سختی در پیش داریم. در طی نیم فصل اول فقط دو بازی را باختند و تیمی هستند که با لیاقت در این جایگاه قرار دارد. خیلی خوب و قاطعانه بازی کردند و بازی‌هایی هم که باختند نباید می‌باختند.

او ادامه داد: آخرین بازی آن‌ها مقابل استقلال را دیدید که چه قدر خوب عمل کردند. یک رویارویی خیلی سخت خواهیم داشت مخصوصاً این‌که اولین بازی ما مقابل هواداران‌مان است. این بازی‌های اول معمولاً خیلی سخت و با نتیجه نامعلوم است. در مورد تیم‌مان باید عرض کنم مهدی ترابی در ترکیب ما نیست. ماهینی و انصاری هم مصدوم هستند. ربیع‌خواه هم کاملاً مصدومیتش برطرف نشده است. سیدجلال هم امروز احساس ناراحتی از ناحیه پا داشت و همینطور بودیمیر. خواهیم دید که در ۲۴ ساعت آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. خوشحال هستم که دوباره کار را شروع می‌کنیم و با هواداران‌مان روبه‌رو می‌شویم. پر از خوشبینی هستم و می‌رویم برای اجرای اهدافی که از ابتدای فصل مقابل خودمان قرار دادیم.

برانکو در مورد پیوستن منشأ به استقلال هم بیان کرد: این سوال مربوط به استقلال می‌شود چون آن‌ها او را به خدمت گرفته‌اند و صحبت خاصی در این مورد ندارم. ما از او بابت تلاشی که برای ما کرد تشکر کردیم و برای او آرزوی موفقیت در باشگاهی که خواهد بود، داریم.

او ادامه داد: شما از نتایج تیم ملی راضی هستید؟ هرگز هیچ صحبتی نشده است. من فقط این مطالبی که شما می‌نویسید را خوانده‌ام. من این‌جا نیامده‌ام که با کسی بجنگم که بخواهم با او صلح بکنم. آمده‌ام کار کنم و تجاربم را در اختیار پرسپولیس و فوتبال ایران بگذارم. نه این که مردم را به جان همدیگر بندازم.

او در مورد پیشنهادی که از الاهلی دارد هم توضیح داد: همانطور که دنبال بازیکنان من هستند، من هم پیشنهاد دارم. من مربی بودم که در ۳ کشور قهرمانی داشته‌ام. با تیم ملی کرواسی سوم جهان شدم. با ایران سوم آسیا شدم. در بوسان قهرمان شدم. فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شدم. طبیعی است که برای من پیشنهادات می‌آید و چیز عجیبی نیست.

برانکو در مورد حریف روز چهارشنبه تیمش هم گفت: تیم گل‌محمدی در نیم فصل اول عالی بازی کرد و مقابل سپاهان و استقلال و پرسپولیس هم خوب بودند. طبیعی است که الان هم همین کار را بکنند. درست است که خلعتبری رفته اما جای او رضایی آمده است. طبیعی است که ما به دنبال جواب برای روش بازی آن‌ها خواهیم بود. ما در دفاع وسط محمد نادری را جذب کردیم و برای هر کدام از دفاع وسط‌های‌مان تعویض خوبی داریم. نادری می‌تواند در دفاع چپ هم بازی کند. خیلی از او راضی هستم. کارمان را به شکلی که تا الان بوده ادامه خواهیم داد. ماهینی باید بعد از نوروز آماده شود. انصاری هم آخر فصل آماده می‌شود. ربیع‌خواه هم همین چند روز آینده آماده می‌شود.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: خیلی مهم است که ما نیمکت بزرگ و با کیفیتی داریم. بازی‌های زیادی پیش رو داریم و همه فرصت بازی خواهند داشت. تیم از یازده نفر تشکیل نشده است. بلکه ۱۸ تا ۲۲ نفر تیم را تشکل می‌دهند. این را نگرانی شیرین می‌گوییم.

او در مورد سیستم VAR هم بیان کرد: من خودم خیلی معمولاً طرفدار سیستم VAR نبوده‌ام چون زیبایی فوتبال را می‌گیرد اما تکنولوژی کار خودش را انجام می‌دهد و این سیستم در اکثر کشورهای فوتبالی دنیا پذیرفته شده است. قطعاً می‌تواند کمک زیادی در لحظه‌های کلیدی برای باشگاه‌ها و داوران باشد. آموزش داوران هم در این مورد نیاز است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1112242
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ