life

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم گفت: پرونده معلمی که دانش آموزش را تنبیه کرده به مراجع ذی‌صلاح ارسال شده است.

به گزارش جی پلاس؛ خلیل نیکخواه شامگاه پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران در جم  به انتشار مطلبی با عنوان تنبیه دانش آموزان مدرسه بهرباغ شهرستان جم پرداخت و اظهار داشت: تنبیه این دانش آموز با کابل در یکی از رسانه‌ها منتشر شد که پس از بررسی آن در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان جم قرار گرفت.

 

وی  با بیان اینکه از دانش آموز یاد شده دلجویی شد تصریح کرد: در پی اطلاع از تنبیه دانش آموز جمی مسئولان آموزش و پرورش جم ، اعضای انجمن اولیا ومربیان، مدیر آموزشگاه و معلم نامبرده با حضور در منزل والدین دانش آموز از وی دلجویی کردند. 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم به وضعیت تنبیه این دانش آموز پرداخت و بیان کرد: با بررسی‌های انجام شده، معلم این دانش آموز را با خط کش تنبیه کرده است.

نیکخواه با بیان اینکه اولیای دانش آموز هیچ گونه شکایتی در این زمینه ندارند افزود:با این وجود پرونده معلم خاطی به مراجع ذ‌ی‌صلاح ارسال شده است.

وی با تاکید برممنوع بودن تنبیه بدنی دانش آموزان، گفت: بار‌ها در جلسات، به صورت شفاهی وهمچنین در بخشنامه‌های مختلف این موضوع به اطلاع همکاران رسانده شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم ، تنبیه بدنی دانش آموزان را خط قرمز آموزش وپرورش دانست و تاکیدکرد: درصورت بروز چنین اتفاقاتی با افراد خاطی مطابق مقررات انضباطی برخورد می‌شود.

نیکخواه از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعیکه با انعکاس نقد‌ها و آسیب‌ها به بهبود امور آموزشی وپرورشی یاری می‌رسانند، قدردانی کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1047713 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ