life

دادستان کل کشور گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها که بستر گناه فراهم است اشکال دارد و هیچ توجیه شرعی ندارد، اگر بخواهد ادامه پیدا کند برخورد می‌کنیم.

به گزارش جی پلاس، آئین تکریم و معارفه دادستان قزوین روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس و نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات دادگستری قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در این مراسم بیان کرد: حضور زنان در ورزشگاه آزادی یک آسیب است و هیچ توجیه شرعی ندارد، چرا مخالفیم، چون گناه صورت می‌گیرد، تماشای بازی ایراد ندارد، اما گناهی که صورت می‌گیرد جای اشکال است.

وی تصریح کرد: از حضور دیروز زنان در ورزشگاه گلایه داریم، نظام ما اسلامی است، ما مسلمان هستیم، وقتی خانمی به ورزشگاه می‌رود و با مردانی که با لباس ورزشی و نیمه لخت مواجه می‌شود و آن‌ها را می‌بیند گناه می‌کند، برخی دنبال این هستند که حریم‌ها را بشکنند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: با حریم خصوصی مردم کاری نداریم، اما در مجامع عمومی کسی حق ندارد حریم عمومی را آسیب بزند هر کس در جامعه حضور پیدا می‌کند باید مسائل شرعی را رعایت کند.

وی یادآور شد: با هر مدیری که بخواهد بستر حضور بانوان را با بهانه‌های مختلف فراهم کند برخورد می‌کنیم.

حجت الاسلام منتظری اظهار کرد: قرار نیست در منظر عمومی هر کس هرجور خواست لباس بپوشد و یا رفتار کند، نصیحت می‌کنم به مسئولان ورزشی که حرمت دینی را حفظ کنید و اجازه ندهید گناه صورت گیرد. اگر تکرار شود دستور می‌دهم به دادستان تهران تا ورود کند.

دادستان کل کشور بیان کرد: قرار نیست ۴ نفر با هر هدفی حریم‌ها را بشکنند و ما ساکت بمانیم، ابتدا نصیحت می‌کنیم بعد برخورد می‌کنیم.

در پایان این مراسم از خدمات حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان سابق استان قزوین تقدیر و محمد قاسمی به عنوان دادستان جدید قزوین معرفی شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1035934 منبع: مهر
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ