life

جهت تسهیل در تردد شهروندان آغاز اجرای طرح ترافیک از شنبه ۸:۳۰ صبح است و از ساعت ۱۳ خروج خودروها از طرح رایگان و آزاد خواهد بود.

به گزارش جی پلاس؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: زمان‌بندی جدید اجرای طرح ترافیک در پایتخت بر اساس ابلاغیه وزارت کشور و تصمیم هیات پنج نفره تایید و اعلام شد.

مناف هاشمی روز پنجشنبه اعلام کرد: بر اساس بخشنامه وزارت کشور مبنی بر تغییر ساعت کاری ادارات، طبیعی بود که برای شهروندان تسهیلاتی فراهم کنیم.

وی یادآورشد: شهرداری برای آنکه خروج کارکنان ادارات از محدوده طرح ترافیک آسانتر شود، این تسهیلات را در نظر گرفت و زمان یک خروج رایگان را از ساعت ۱۴:۳۰ سابق به ۱۳ رساند.

هاشمی با بیان اینکه وزارت کشور ساعت کاری جدید کارکنان را از ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ در نظر گرفته است، اظهارداشت: خود زمان معمول اجرای طرح ترافیک در محدوده معین شده، ۸:۳۰ صبح تا ۱۶ با یک خروج آزاد بود که پس از ابلاغیه وزارت کشور و به دنبال آن استانداری، شهرداری تصمیم به تغییر ساعت خروج آزاد از محدوده طرح ترافیک گرفت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: تصمیمی بود که در کمیسیون امنیتی وزارت کشور گرفته و به ما ابلاغ شده و استانداری نیز ابلاغ کرده است و ما از این ۲ بخشنامه استفاده کردیم.

 

تغییر ساعت ترافیک بر عهده ستاد ترافیک است

 

هاشمی افزود: چراکه تغییر ساعت ترافیک بر عهده ستاد ترافیک است و نظر پنج عضو اصلی را را دریافت کردیم و تصمیم به اعمال این تغییر در زمابندی طرح ترافیک گرفتیم.

وی تاکید کرد: هیچ تغییری در ساعت کاری حمل و نقل عمومی ایجاد نمی شود و این اقدامات برای مراعات وضعیت برق و شرایط موجود کشور است و همه باید در این زمینه همکاری کنند.

هاشمی خاطر نشان کرد: این رویه تا زمانی که وضعیت برق به همین منوال است و وزارت کشور اعلام نکرده باشد، ادامه دارد؛ اگرچه به شهرداری زمابندی سه هفته ای اعلام شده است

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1516443 منبع: ایرنا
ارسال نظر