شکرالله حسن بیگی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد این ثبت‌نام‌کنندگان در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به یک هزار و ۱۴۶ نفر می رسد.

وی یادآورشد: طی چهار روز سپری شده از زمان آغاز ثبت نام داوطلبان در حوزه انتخابیه پاکدشت به ۹ نفر رسید.

حسن بیگی اظهارداشت: در این مدت در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ۲۹ داوطلب و در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان ۳۴ نفر ثبت نام قطعی کرده اند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: در این مدت ۲۹ نفر از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک و ۳۴ نفر از حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد ثبت نام کرده اند.

وی تعداد کل داوطلبان اقلیت های دینی ثبت نام کرده برای انتخابات را هشت نفر اعلام کرد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند همزمان در سراسر کشور برگزار می شود و استان تهران صاحب ۳۵ کرسی در قوه مقننه است که ۳۰ کرسی آن برای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و مابقی برای سایر شهرستان ها محسوب می شود

همزمان با این دوره از انتخابات، انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان نیز برگزار خواهد شد و استان تهران نیز در این زمینه سه نماینده انتخاب خواهد کرد و ثبت نام نامزدهای این مجلس نیز از روز جمعه ۱۵ آذرماه آغاز می شود.

داوطلبان برای ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی به ساختمان شماره ۲ فرمانداری تهران واقع در خیابان مطهری خیابان علی اکبری روبروی کوچه تیرداد مراجعه کنند.

همچنین داوطلبان برای ثبت نام انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان به ساختمان اصلی فرمانداری تهران مراجعه کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.