سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه درباره جزییات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۶:۳۰ امروز این آتش سوزی گسترده در جاده خاوران، خیابان شهید مددی محله مسگرآباد به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: محل آتش سوزی یک کارگاه مسقف به وسعت ۴۰۰ بود که در زمینه تولید و نگهداری تشک فعالیت می کرد و مقدار زیادی ابر، اسفنج، تینر و الکل در حجم زیادی نگهداری می شد.

وی با بیان اینکه آتش تمامی قسمت های این کارگاه ۴۰۰ متری را فرا گرفته بود گفت: این کارگاه با سقف های شیروانی و غیرمقاوم در برابر حرارت درست شده بود که بر اثر شدت حرارت سقف های این کارگاه بطور کامل ویران شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: آتش نشانان عملیات خود را از چند طرف آغاز کردند و پس از ساعت ها تلاش موفق شدند این حریق گسترده را بدون تلفات جانی و مصدومیت مهار کنند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان مشغول تخلیه دود و لکه گیری هستند که پس از پایان این عملیات کارشناسان آتش نشانی برای بررسی علت این آتش سوزی در محل حادثه حاضر می شوند.

محله مسگرآباد در جنوب پایتخت و در محدوده شهرری قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.