«حجت نظری» روز یکشنبه در جریان یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورا در جریان بررسی مصوبات کمیته نامگذاری شورای شهر در صحن، با اشاره به تصویب نامگذاری بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی اظهار داشت: مدتی قبل در نامه‌ای به کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران درخواست دادم تا مصوبه بلوار فردوس غرب به دلیل قرار گرفتن کمپ باشگاه استقلال در این معبر به نام ناصر حجازی تغییر کند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر هیچ مصوبه ای برای نامگذاری بلوارفردوس غرب وجود نداشت و این بلوار پس از نامگذاری بلوار فردوس و تاسیس به تبع نام خیابان قبلی که در امتدادش قرار داشت بلوار فردوس شناخته شد.

نظری ادامه داد: با این مصوبه بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی نامگذاری می شود و بلوار فردوس شرق نیز با همان نام بلوار فردوس که سالهاست از سوی مردم شناخته می شود باقی خواهد ماند.

عضو شورای شهر تهران افزود: در جلسه امروز شورا  این مسئله به رای گذاشته شد که از ۱۶ نفر حاضر ۱۱ نفر با آن موافقت کرده و بر این اساس بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی تغییر نام خواهد بود.

وی گفت: همچنین اعضای شورای شهر میدان و خیابان پیروزان را به دلیل قرارگیری باشگاه پرسپولیس در این محدوده به نام پرسپولیس نام‌گذاری خواهند کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.