سرهنگ محمدحسن محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر  اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی به شیوه مشخص در روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن، موضوع به طور ویژه در دستور کار ریاست و ماموران تجسس کلانتری ۱۶ مهرآباد این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: عوامل کلانتری ۱۶ مهرآباد با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اشرافیت کامل بر سطح شهر موفق به شناسایی و دستگیری سارق مزبور حین سرقت و کشف آلات جرم در سطح روستا شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: پس از احراز هویت متهم مشخص گردید نامبرده از اتباع خارجی و دارای سابقه ارتکاب جرم می باشد.

وی ادامه داد: پس از انجام بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده،   متهم  به ۱۳ فقره سرقت اماکن خصوصی (ویلا) در سطح روستای مهرآباد اعتراف کرد.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شد، گفت: موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است و بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.